× Send

PwC תהפוך ללקוח הארגוני הגדול ביותר של OpenAI

תוכן עניינים

PwC, אחת מהחברות הגדולות בעולם לשירותים עסקיים, הודיעה כי תהיה הלקוחה הגדולה ביותר והמפיצה הראשונה של המוצר הארגוני של OpenAI. במסגרת העסקה החדשה PwC תפרוס את ChatGPT Enterprise ל־75,000 עובדיה בארצות הברית ול־26,000 עובדיה בבריטניה. העסקה היא חלק מהשקעה של מיליארד דולר של PwC בטכנולוגיית בינה מלאכותית גנרטיבית, וכך היא שואפת לשפר את השירותים שהיא מציעה ולהעצים את יכולות העובדים שלה.

 

 

 

הישארו מעודכנים

רוצים לקבל עדכונים בלייב? רוצים מקום בו אתם יכולים להתייעץ עם מומחי AI, לשאול שאלות ולקבל תשובות? רוצים לשמוע על מבצעים והטבות לכלי ה-AI שמשנים את העולם? הצטרפו לקהילות ה-AI שלנו.

 

 

אפשר גם להרשם לניוזלטר שלנו

 

 

 

מהות ההסכם

PwC, אחת מחברות הייעוץ הגדולות בעולם, הכריזה על הפיכתה ללקוח הגדול ביותר של OpenAI במגזר העסקי.
במסגרת ההסכם PwC תתחיל למכור את שירותי ChatGPT ללקוחותיה בדגש על אינטגרציה חלקה ויעילה של הכלים למערכות הארגוניות. מטרת ההסכם היא להאיץ את השימוש של טכנולוגיות AI במגזר העסקי ולתת ערך מוסף משמעותי ללקוחות של PwC .PwC תפרוס את ChatGPT Enterprise ל־101,000 עובדים ברחבי העולם. המהלך מעיד על האמון הרב שיש לחברה בטכנולוגיית הבינה המלאכותית של OpenAI.

PwC פעילה בתחום ה־Generative AI במעל 95% מהחשבונות של לקוחותיה בארצות הברית ובבריטניה, והיא משקיעה מיליארד דולר בטכנולוגיה זו. נוסף על כך PwC מפתחת מודלים של GPT שמתאימים אישית לכל אחד מעובדיה לצורך משימות כמו סקירת דוחות מס והפקת דוחות ודשבורדים.

 

התחומים שבהם PwC תשלב את ChatGPT

PwC מתכננת לשלב את ChatGPT במגוון רחב של תחומים עסקיים. בין השימושים האפשריים אפשר למנות:

 1. שירות לקוחות: הטמעת ChatGPT במערכות שירות לקוחות תאפשר מענה מהיר ומדויק לפניות של לקוחות.
  בעזרת טכנולוגיית ה־NLP (עיבוד שפה טבעית) אפשר להבין פניות ולהגיב עליהן בשפה טבעית, וזה יאפשר ללקוחות לקבל תשובות מתאימות בזמן אמת. נוסף על כך, ChatGPT יכול לטפל בפניות שגרתיות ובמשימות חוזרות, וזה יפחית את העומס מצוותי השירות ויאפשר להם להתמקד בפתרון של בעיות מורכבות.

 2. ייעוץ אסטרטגי: ChatGPT ינתח כמויות גדולות של נתונים ויציע תובנות יקרות ערך. הכלי יוכל לעבד מידע מגוון ממקורות שונים, לבצע ניתוחים סטטיסטיים מתקדמים ולהציע תחזיות המבוססות על דפוסים שנמצאו בנתונים. היכולת הזו תסייע למנהלים לקבל החלטות המבוססות על נתונים ולפתח אסטרטגיות עסקיות מוצלחות יותר.
 3. ניהול פרויקטים: הכלי יעקוב אחר משימות, יתכנן לוחות זמנים וינהל משאבים. באינטגרציה עם מערכות פעילות לניהול פרויקטים ChatGPT יכול להפיק דוחות מצב בזמן אמת, להתריע על בעיות אפשריות ולהמליץ על פתרונות. יכולת זו תאפשר למנהלי הפרויקטים לשלוט בפרויקטים ולעמוד ביעדים ובתקציבים.
 4. משאבי אנוש:  ChatGPT יסייע בגיוס מועמדים ובניהול תהליכי הכשרה. הכלי יכול לנתח קורות חיים, לנהל ראיונות ראשוניים ולהעריך התאמת מועמדים למשרות פתוחות. נוסף על כך, אפשר להשתמש בו לבניית תוכניות הכשרה מותאמות אישית המבוססות על ניתוח צרכים אישיים וארגוניים. היכולת הזו תשפר את תהליכי הגיוס וההכשרה ותוודא שהעובדים החדשים מתאימים לצורכי החברה.
  המדריכים תמיד חינמיים, אבל אם בא לכם להתמקצע - יש גם קורס AI בינה מלאכותית למנהלים ובכירים
  קורס ai למנהלים

 

 

השפעות על התעשייה והמשק

שיתוף הפעולה בין PwC ל־OpenAI הולך לשנות את חוקי המשחק בתעשיות רבות. הינה כמה מההשפעות הצפויות:

 

 1. הגדלת היעילות הארגונית
  השילוב של ChatGPT בתהליכים ארגוניים יאפשר לחברות לבצע משימות מורכבות בזמן קצר ובעלות נמוכה.
  היכולת לבצע אוטומציה של תהליכים שגרתיים ולהשתמש בכלי ניתוח מתקדמים תאפשר לחברות להתייעל ולמקד משאבים במשימות בעלות חשיבות אסטרטגית. נוסף על כך, השימוש ב־AI יאפשר להקטין את הצורך בעובדים לביצוע משימות שגרתיות, וזה יפחית את העלויות התפעוליות.

 2. שיפור התחרותיות
  חברות שיאמצו את טכנולוגיות ה־AI יוכלו להתחרות בצורה טובה יותר בשוק הגלובלי. היכולת להגיב מהר יותר לשינויים בשוק, לספק מוצרים ושירותים בהתאמה אישית ולשפר את תהליכי קבלת ההחלטות תיתן לחברות יתרון תחרותי משמעותי. חברות אלו יוכלו להגדיל את נתח השוק שלהן ולהשיג צמיחה כלכלית מהירה יותר.

 3. חדשנות טכנולוגית
  השילוב של ChatGPT בתהליכים עסקיים עשוי להוביל לפיתוח טכנולוגיות חדשות וליישום שיפורים משמעותיים בתהליכי העבודה הקיימים. האינטגרציה של AI במערכות פעילות תאפשר לחברות למצוא פתרונות חדשניים לבעיות קיימות, לפתח מוצרים חדשים ולהציע שירותים שלא היו אפשריים בעבר. נוסף על כך, השימוש ב־AI יאפשר לחברות לאסוף נתונים חשובים ולבצע ניתוחים מתקדמים, וזה יעזור להן להעלות תובנות מהותיות ולפתח אסטרטגיות חדשניות.

 

שינוי במבנה השוק והמשק

ההסכם בין PwC ל־OpenAI עשוי לשנות את מבנה השוק והמשק. חברות שיאמצו את הטכנולוגיות החדשות יוכלו להגדיל את הפריון ולשפר את הרווחיות, ואילו חברות שלא יצליחו לאמץ את הטכנולוגיות האלה עלולות להישאר מאחור ולהתמודד עם קשיים כלכליים. השינויים הללו עשויים להוביל לשינויים במבנה התעסוקה בשל הדגש על כישורים טכנולוגיים ועל יכולת עבודה עם AI. המשק כולו עשוי להפיק תועלת מהשיפורים הטכנולוגיים ומהגידול בפריון אך ייאלץ להתמודד עם האתגרים הנלווים לשינויים אלו. כמו בכל שינוי טכנולוגי משמעותי גם לשימוש נרחב בטכנולוגיות AI ישנם אתגרים. הינה כמה מהאתגרים המרכזיים והפתרונות המוצעים להם:

 

 

 1. אבטחת מידע ופרטיות
  חשוב להבטיח שהמידע המועבר ל־ChatGPT מאובטח ומוגן מפני גישה בלתי מורשית. PwC תעבוד עם OpenAI לפיתוח מנגנוני אבטחה מתקדמים. כמו כן, יש לעמוד בתקנות ולציית לחוקים בתחום הפרטיות והגנת המידע.

 2. הסתגלות העובדים
  הכשרת עובדים לשימוש בכלי AI חדשים חיונית להצלחת העבודה עם הכלים. PwC תציע תוכניות הכשרה והדרכה שמתאימות לכל לקוח. יש לפתח כישורים טכנולוגיים בקרב העובדים ולתת להם כלים כדי שיוכלו להתמודד היטב עם השינויים הטכנולוגיים.

 3. שילוב במערכות קיימות
  אינטגרציה של טכנולוגיות AI עם מערכות פעילות יכולה להיות מורכבת. PwC תספק פתרונות מתאימים לשילוב חלק וללא תקלות. חשוב לתכנן ביסודיות את האינטגרציה ולוודא שהמערכות החדשות יפעלו היטב עם המערכות הקיימות.

 

 

ההסכם בין PwC ל־OpenAI מסמן את תחילתו של עידן חדש בשימוש בטכנולוגיות AI במגזר העסקי. שילוב של ChatGPT בתהליכים ארגוניים יאפשר לחברות ליהנות מיתרונות רבים כמו הגדלת היעילות, שיפור התחרותיות והובלת חדשנות טכנולוגית. עם זאת, יש להביא בחשבון את האתגרים הנלווים ולהתמודד איתם בצורה מושכלת. השינוי שמחולל ההסכם הזה, צפוי להיות משמעותי ולהשפיע על תעשיות רבות ובעיקר על הדרך שבה עסקים משתמשים ביכולות של הבינה המלאכותית לצמיחה ולהצלחה.

הישארו מעודכנים

רוצים לקבל עדכונים בלייב? רוצים מקום בו אתם יכולים להתייעץ עם מומחי AI, לשאול שאלות ולקבל תשובות? רוצים לשמוע על מבצעים והטבות לכלי ה-AI שמשנים את העולם? הצטרפו לקהילות ה-AI שלנו.

 

 

אפשר גם להרשם לניוזלטר שלנו

 

רוצים הרצאה או ייעוץ של עומר הררי?
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם עם המידע הרלוונטי
אולי יעניין אותך גם...
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

תפריט נגישות

letsAI - בינה מלאכותית

PwC תהפוך ללקוח הארגוני הגדול ביותר של OpenAI