× Send

איך יצרתי מודעה בפחות מ־4 דקות בעזרת אינטגרציה עם כלי GenAI?

מטוס
תוכן עניינים

בעידן הדיגיטלי של ימינו יצירת תמונות ומודעות באיכות גבוהה היא חלק בלתי נפרד מעבודת השיווק והפרסום. כלים ג’נרטיביים כמו דאלי 3 (DALL-E 3), מידג’רני (Midjourney) ופוטושופ עם פיל ג’נרטיבי (Generative Fill) מאפשרים ליצור תוכן ויזואלי מרשים במהירות ובקלות. במדריך זה נפרט את תהליך העבודה המלא ליצירת מודעה באמצעות כלים אלו, תהליך שפורט במהלך מפגש Q&A חי בזום.

 

הישארו מעודכנים

רוצים לקבל עדכונים בלייב? רוצים מקום בו אתם יכולים להתייעץ עם מומחי AI, לשאול שאלות ולקבל תשובות? רוצים לשמוע על מבצעים והטבות לכלי ה-AI שמשנים את העולם? הצטרפו לקהילות ה-AI שלנו.

 

 

אפשר גם להרשם לניוזלטר שלנו

 

 

טעימה ממפגש ה־Q&A של קורס ה־AI שלנו

בסרטון הבא תוכלו לראות איך יצרתי בתוך 3 דקות מודעה להרצאה. התהליך כלל שילוב בין שלושה כלים: התחלנו עם דאלי 3 (כי הוא הכי ‘ממושמע’), משם עברנו למידג’רני (Midjourney) והשתמשנו בתמונה של דאלי 3 כתמונת רפרנס לקביעת הקומפוזיציה. חזרנו ל־ChatGPT והשתמשנו בפרומפט שהוא כתב לדאלי 3 (כלומר השתמשנו בדאלי 3 כמחולל פרומפטים).

 

 

שלב 1: התחלת הפרויקט עם דאלי 3

בחירת נושא וקומפוזיציה

נפתח את תהליך העבודה עם דאלי 3, כלי עוצמתי ליצירת תמונות. נתחיל בבחירת הנושא למודעה. לדוגמה, אם המטרה היא ליצור תמונה של רובוט הטס במטוס, נזין לדאלי 3 את התיאור המתאים: “רובוט טס במטוס”.

 

יצירת התמונה הראשונית

לאחר הזנת התיאור דאלי 3 ייצור לנו את התמונה המבוקשת. במקרה זה דאלי 3 יצר תמונה של רובוט רוכב על מטוס. בשלב זה נתמקד בקומפוזיציה הכללית ובמבנה התמונה.

 

עדכון ושיפור התמונה

אם התוצאה הראשונית אינה מספקת, נוכל לבצע עדכונים ושיפורים נוספים באמצעות דאלי 3. לדוגמה, נוכל לבקש שהרובוט ילמד ליד המסך במקום לטוס על המטוס. לאחר שנקבל את התוצאה המשופרת, נוכל לעבור לשלב הבא.

 

 

 

שלב 2: שימוש במידג’רני לשיפור הסטייל והפרטים

העלאת התמונה למידג’רני

בשלב זה נעלה את התמונה שיצרנו בדאלי 3 למידג’רני. נעלה את התמונה לדיסקורד, שם מידג’רני יוכל לגשת אליה ולהשתמש בה כתמונת רפרנס ליצירת תמונה חדשה.

 

יצירת התמונה המשופרת

מידג’רני ישתמש בתמונה שהעלינו כדי ליצור תמונה חדשה עם סטייל ופרטים נוספים. לדוגמה, נוכל לבקש שמידג’רני ישפר את הריאליות של התמונה ויוסיף פרטים נוספים. נבחן את התוצאות ונבחר את התמונה המוצלחת ביותר.

 

התאמת הקומפוזיציה והסטייל

נשווה בין התמונה המקורית שיצרנו בדאלי 3 ובין התמונה המשופרת של מידג’רני. בשלב הזה נוודא שהתמונה המשופרת תואמת את הציפיות שלנו מבחינת קומפוזיציה וסטייל.

 

שלב 3: עריכה סופית בפוטושופ עם Generative Fill

העלאת התמונה לפוטושופ

נעלה את התמונה הסופית לפוטושופ להמשך עריכה ושיפור. בפוטושופ נוכל לשלב את כל האלמנטים החזותיים ולהכין את המודעה הסופית.

 

שימוש בג’נרייטיב פיל

נשתמש באופציית המילוי הג’נרטיבית של פוטושופ כדי להוסיף פרטים ולבצע התאמות נוספות. לדוגמה, נוכל להוסיף לתמונה שמיים, לשנות את הרקע ולערוך שינויים נוספים לפי הצורך.

 

הוספת טקסט ואלמנטים נוספים

נוסיף את הטקסטים הדרושים למודעה, כמו כותרות, תיאורים ופרטים נוספים. נוודא שהטקסט משתלב היטב בתמונה ושכל האלמנטים מעוצבים בצורה אסתטית ומושכת.

 

סיום ובדיקת איכות

נבדוק את המודעה הסופית. נוודא שכל האלמנטים מתאימים ונראים טוב. נבצע תיקונים אחרונים במידת הצורך, ולאחר מכן נוכל לשמור את הקובץ הסופי ולהכין אותו לפרסום.

 

יצירתיות וחדשנות הן המפתח להצלחה

תהליך יצירת מודעה באמצעות כלים ג’נרטיביים כולל שלבים רבים, החל בהתחלה עם דאלי 3, דרך שיפור הסטייל והפרטים עם מידג’רני, וכלה בעריכה סופית בפוטושופ. השימוש בכלים אלו מאפשר ליצור תוכן ויזואלי מרשים במהירות ובקלות ועוזר למעצבים ליצור מודעות איכותיות ומושכות. בעזרת מדריך זה תוכלו ליישם את התהליך בעבודותיכם השונות וליצור מודעות מרהיבות לכל צורך או מטרה. זכרו שהיצירתיות והחדשנות הן המפתח להצלחה, ושהכלים הג’נרטיביים הם רק כלים ליצירת חומר הגלם – מערכת יכולות נוספת בארגז הכלים שלכם. 

רוצים להתמקצע?

בואו ללמוד איתנו בינה מלאכותית בקורס המקיף, העשיר והמבוקש בשוק. הצטרפו לאלפים הרבים שכבר עברו את הקורסים והסדנאות שלנו. פרטים והרשמה באתר.

לקבלת הנחה במחיר הקורסים – הזינו את קוד הקופון LETSAI
הישארו מעודכנים

רוצים לקבל עדכונים בלייב? רוצים מקום בו אתם יכולים להתייעץ עם מומחי AI, לשאול שאלות ולקבל תשובות? רוצים לשמוע על מבצעים והטבות לכלי ה-AI שמשנים את העולם? הצטרפו לקהילות ה-AI שלנו.

 

 

אפשר גם להרשם לניוזלטר שלנו

 

רוצים הרצאה או ייעוץ של אביתר אדרי?
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם עם המידע הרלוונטי
אולי יעניין אותך גם...
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

תפריט נגישות

letsAI - בינה מלאכותית

סוף סוף כנס AI בצפון!

איך יצרתי מודעה בפחות מ־4 דקות בעזרת אינטגרציה עם כלי GenAI?