× Send

מדריך ל-DomoAI – מחולל וידאו ותמונות בדיסקורד

דומו DOMOAI - מחולל וידאו ותמונות בדיסקורד
תוכן עניינים

בעידן שבו כל כך הרבה תוכן דיגיטלי זורם סביבנו, DomoAI הציבו סטנדרט חדש עם השקת התכונה החדשנית שלהם ליצירת סרטוני וידאו מסרטוני וידאו אחרים. בשונה מכלים אחרים, פה העיבוד נראה חלק, קוהרנטי, זורם ויש חיבור טבעי בין פריים לפריים, מה שתורם ליציבות רבה ביותר. התוספת האחרונה הזאת נותנת כוח יצירתי אדיר למשתמשים, ומאפשרת להם בקלות להמיר את הסרטונים שלהם לסגנונות שונים ומגוונים. ההתלהבות סביב התכונה החדשה הזאת בולטת מאוד, במיוחד עכשיו כשהיא זמינה עבור משתמשי דיסקורד. DomoAI באמת הרימו את הרף ויצרו כלי מיוחד, יציב ושימושי שיכול להתווסף לארגז הכלים שלכם כיוצרי וידאו עם כלי AI. צפו בטיזר הבא כדי להבין במה מדובר

 

* סרטון ההדגמה מהדיסקוד של דומו.

 

קצת רקע על DOMOAI

דומו יושב בדיסקורד וכן – יש לו גם חינמית עם 100 קרדיטים (חד פעמי). אם תרצו להמשיך ליצור, תוכלו לעשות מנוי. החבילה הבסיסית עולה 10 $ ונותנת 500 קרדיטים בחודש.
יש בדומו מספר פיצ’רים: מחולל תמונות מבוסס מודלים, שימוש בתמונות רפרנס Img2Img, אבל הפיצ’ר המעניין ביותר הוא פיצ’ר ה-Video2Video (מוידאו לוידאו), שמאפשר להפוך בשניות סרטון לג’ינרוט מגניב שנוצר על בסיסו.

 

צפו בסרטון הבא שיצר ארז רובינשטיין. ארז לקח את סצינת הסיום המפורסמת של המטריקס והפך אותה לקליפ אנימה קצרצר. מעניין כמה זמן יוצרי האנימטריקס היו חוסכים אם היה להם כלי כמו דומו בזמנו 😜

 

@erezruby

הייתם צופים? 🤔#fyp #viral אנימה מטריקס

♬ original sound – Erez Rubinstein

* קרדיט: ארז רובינשטיין. מוזמנים לעקוב אחרי ארז פה.

 

כדי לראות את מגוון הפקודות והפיצ’רים הזמינים בדומו, לחצו סלאש (קו נטוי 👈 / ) וצפו באפשרויות הרבות:

 • הפיכת תמונות לוידאו: /animate
 • עיבוד סרטון מחדש: /video
 • ג’ינרוט תמונות: /gen
 • אינפו – כמות הקרדיטים שנותרו לכם בחבילה: /info
 • רוצים לעשות מנוי? /subscribe

וזו רק טעימה מהפקודות שיש בדומו…

אגב, אם תהיתם – הכלי מגיע עם רישיון לשימוש מסחרי (גם בחבילה החינמית).

 

איך נרשמים לדומו DomoAI?

 • בין אם אתם יוצרי תוכן ותיקים או משתמשים חדשים, מומלץ מאוד להכיר את הכלי הזה – כדי להתחיל לעבוד איתו, לחצו פה והצטרפו לדיסקורד של דומו. 

 

 • לאחר מכן, חפשו את חדרי ה-ה-Generate. שימו לב חדרים לתמונות, חדרים לוידאו וחדרים ל-nsfw (תוכן בוגר/מוגבל בגיל – על אחריותכם בלבד). ניתן כמובן גם להזמין את הבוט לצ’אט פרטי וכך להימנע מעבודה בחדרים הציבוריים (הנחיות בסוף המדריך).

 

 • לחצו על סלאש (לוכסן / קו נטוי) והשתמשו באחת מהפקודות של דומו כדי להתחיל ליצור.

 

 

תמונה לוידאו: Image to Video

כדי להפוך תמונה לסרטון וידאו, רשמו את הפקודה /animate וכך תוכלו להפיח חיים בקלות בתמונות שלכם. כל שעליכם לעשות הוא להעלות את התמונה שלכם ל-DomoAI ולתת לקסם להתחיל!

 

איך זה עובד?

 • הקלידו animate/ וסמנו את הפקודה. העלו את התמונה שלכם (ניתן להעלות ישירות מהמחשב או לגרור ולשחרר את התמונה בתוך הריבוע להעלאת תמונות). אין צורך בפרומפט מילולי – אתם לא צריכים לרשום כלום. הקישו על שלח (send/enter) ודומו ינפיש את התמונה.

 

אנימציה דרך domoAI

* הנפישו תמונה עם /animate בדומו.

 

וזו התוצאה:

 

 • יש אפשרות ללחוץ על כפתור הפלוס שלצד התמונה, לסמן את אופציית Motion_Prompts ולהוסיף לתמונה גם פרומפט מילולי קצר שמתאר את ההתרחשות. אפשר להתייחס גם לדמות וגם לרקע. הקפידו לשמור על פרומפטים ברורים ולא מורכבים. כמו כן, ניתן לשלוט גם בעוצמת התנועה. לחצו שוב על סימן הפלוס ובחרו באופציית Intensity, שם תוכלו לבחור מתוך סקאלה של תנועה חלשה, בינונית או חזקה.

 

הנפשת תמונה בדומו

* שימוש בפרומפט מילולי ובעוצמת התנועה.

 

 

וזו התוצאה:

 

 

 

 • טיפים חשוב: הימנעו משימו ביטויים גנריים בפרטמפטים שלכם. אל תרשמו דברים כמו “הנפש תמונה זו”, או “תנועה טבעית”, או “תגרום לה לזוז”.

 

תמונה לתמונה Image to Image

לדומו יש עוד פיצ’ר מעניין וקל במיוחד לשימוש – עיבוד תמונה קיימת (Image to Image). אתם מעלים תמונה, בוחרים מתוך מגווון מודלים (פריסטים קבועים מראש של סגנונות עיצוביים), ודומו יעבד את התמונה שלכם וייתן לה שפה גרפית חדשה. איך זה עובד?

 

הקלידו את הפקודה gen/ וסמנו אותה.

 

תמונה לתמונה דרך כלי DOMOAI שלב ראשון

 

הכניסו את הפרומפט שלכם לתמונה ולחצו על “עוד” (more).

 

תמונה לתמונה דרך כלי DOMOAI שלב שני

 

בחרו מהמסך הבא את אופציית img2img

 

תמונה לתמונה דרך כלי DOMOAI שלב שלישי

 

העלו את תמונת הרפרנס שאותה אתם רוצים לעבד.

 

תמונה לתמונה דרך כלי DOMOAI שלב רביעי

 

ניתן גם לבחור מודלים מתוך מגוון עשיר כמו צבעי מים, קומיקס, אנימציה יפנית, תלת מימד, ריאליסטיק ועוד…

 

תמונה לתמונה דרך כלי DOMOAI שלב חמישי

 

לחצו על על “שלח” (send/enter) ולאחר מספר שניות תקבלו את התמונה המג׳ורנטת החדשה.

 

דוגמא:

 

תמונה לתמונה דרך כלי DOMOAI דוגמא מספר אחת

 

לאחר בחירת מודל שמדמה את סרטי פיקסאר ודיסני (3D cartoon style), דומו מכיל על תמונת הילד אפקט שנראה כאילו הוא יצא מסרט אנימציית תלת מימד.

 

תמונה לתמונה דרך כלי DOMOAI דוגמא מספר שתיים

 

וידאו לוידאו Video to Video

אבל הפיצ’ר המרגש והמיוחד ביותר של דומו, הוא פיצ’ר עיבודי הסרטונים (וידאו לוידאו), שמאוד מזכיר את Gen1 של ראנווי (אבל איכשהו עושה את זה הרבה יותר טוב והרבה יותר יציב). מה כל כך מיוחד בפיצ’ר הזה? מעברים חלקים בין פריימים ומעבר ללא מאמץ בין סצנות. שימוש במגוון סגנונות ופריסטים, ובגדול – קל להגיע מהר מאוד לתוצאות טובות.

 

ממה מתחילים?

 • עברו לחדר generate-video (או לצ’אט הפרטי שלכם עם הבוט – ראו הנחיות מטה).
 • הקלידו את הפקודה video/ וסמנו אותה.
 • העלו את הסרטון הרלוונטי שאתם רוצים לעבד, הקלידו את הפרומפט שלכם בתיבת הטקסט משמאל ולחצו אנטר (שלח / Enter).

 

וידאו לוידאו עם דומו

 

לאחר שהסרטון עלה לדיסקורד, ייפתח לכם מסך חדש ובו מגוון אפשרויות. אתם יכולים לבחור מודל/סגנון/שפה גרפית. ניתן לבחור האם להתייחס יותר לסרטון המקורי שהעלאתם או יותר לפרומפט המילולי שרשמתם (ההמלצה שלנו – היצמדו לסרטון לתוצאות טובות יותר ותנו למודל של דומו לעשות את הקסם שלו). ניתן לבחור את משך הסרטון ולסיום, לאחר בחירת כל ההגדרות, לחצו על “התחל” (start), ודומו יתחיל לג’נרט את הסרטון שלכם.

 

ג'ינרוט וידאו עם דומו

 

וזו התוצאה:

 

* בסרטון: השוואה בין דומו, וונדר סטודיו וסרטון המקור.

 

 

 

הזמנת הבוט של דומו לצ’אט פרטי

כשעובדים עם דומו, לא חייבים לעבוד בחדרים הציבוריים ואפילו לא צריך לפתוח סרבר פרטי ולהזמין אליו את הבוט. אפשר פשוט לשלוח לו הודעה פרטית, מה שיפתח לכם שיחה עם הבוט באזור Direct Messages בדיסקורד, וכך תוכלו לעבוד בראש שקט ועם שקט תעשייתי. פשוט עקבו אחר ההנחיות בתמונה מטה.

 

הזמנת הבוט של דומו לצ'אט פרטי

 

 

לסיכום – מה חשבנו על דומו?

בסופו של יום אנחנו חיים בעולם מרגש ובתקופה מרגשת בה בכל יום צץ כלי AI חדש. אנחנו פחות מאמינים בשימוש בכלי בודד כזה או אחר, ויותר מעודדים ביצוע אינטגרציה בין מגוון כלים. דומו זה לא ראנוויי ולא פיקה (ובטח שלא סטייבל). אבל דבר אחד הוא עושה ממש טוב! הוא יודע לייצר שוטים קצרים של אנימציה יציבה, ואת זה הוא עושה אולי יותר טוב מכל כלי אחר. זה יכול להיות שוט בודד בסרטון, או הפרסומת, או הפרויקט שעליו אתם עובדים. זה יכולה להיות הסצינה שממש הייתם צריכים ושהייתה חסרה לכם (שלא הצלחתם לייצר באף כלי אחר). גם פונצקיית הנפשת התמונה היא פיצ’ר נחמד מאוד (למרות שיש פונקציות זהות גם בפיקה החינמי וגם בראנוויי, ושתיהן עושות את זה מצוין). אבל התכונות החדשניות של הכלי, יחד עם ממשק משתמש פשוט וידידותי (יחסית לדיסקורד) שמאפשר להגיע מהר מאוד לתוצאות טובות מאוד, הופך את DomoAI לכלי חובה בארסנל כלי ה-AI לוידאו שלכם. 

 

עולים רמה!

קחו את היכולות שלכם צעד אחד קדימה והצטרפו לקורס שלנו לעיצוב בבינה מלאכותית. יש סדנה ייעודית לשימוש במחוללי וידאו, בה אנחנו מלמדים את רזי המקצוע והטכניקות שרק המקצוענים מכירים – לפרטים והרשמה לחצו פה, או על התמונה. רוצים הנחה? קיבלתם! הזינו את קוד הקופון: LETSAI

 

סדנת AI בוידאו

 

ויש גם קורס מקיף ביותר שילמד אתכם כל מה שאתם צריכים לדעת על בינה מלאכותית, החל ממחוללי וידאו, מחוללי תמונות, מודלי שפה גדולים ועוד מגוון רחב של שימושים וזירות בהן ה-AI נותן לכם יתרון משמעותי על פני המתחרים או הקולגות שלכם. לפרטים והרשמה לחצו פה, או על התמונה. מזכירים לכם שיש לכם 300 ₪ הנחה בהזנת קוד הקופון: LETSAI

 

קורס עיצוב בבינה מלאכותית

רוצים להתמקצע?

בואו ללמוד איתנו בינה מלאכותית בקורס המקיף, העשיר והמבוקש בשוק. הצטרפו לאלפים הרבים שכבר עברו את הקורסים והסדנאות שלנו. פרטים והרשמה באתר.

לקבלת הנחה במחיר הקורסים – הזינו את קוד הקופון LETSAI
הישארו מעודכנים

רוצים לקבל עדכונים בלייב? רוצים מקום בו אתם יכולים להתייעץ עם מומחי AI, לשאול שאלות ולקבל תשובות? רוצים לשמוע על מבצעים והטבות לכלי ה-AI שמשנים את העולם? הצטרפו לקהילות ה-AI שלנו.

 

 

אפשר גם להרשם לניוזלטר שלנו

 

רוצים הרצאה או ייעוץ של אביתר אדרי?
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם עם המידע הרלוונטי
אולי יעניין אותך גם...
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

תפריט נגישות

letsAI - בינה מלאכותית

מדריך ל-DomoAI – מחולל וידאו ותמונות בדיסקורד