× Send

Sizzle – העתיד כבר כאן, פתרון בעיות ברגע אחד

sizzle - שינוי עתיד החינוך לטובה
תוכן עניינים

בינה מלאכותית הולכת ותופסת מקום מרכזי בתחום החינוך, וסביבת הלמידה משתנה בהתאם לכך. אחת האפליקציות החדשניות בתחום זה היא Sizzle, אפליקציה מבוססת בינה מלאכותית שנועדה לסייע לתלמידים לפתור בעיות בצורה מדורגת ומפורטת. את Sizzle בנה ג’רום פסנטי, לשעבר סגן נשיא הבינה המלאכותית בחברת Meta, בשאיפה ליצור כלי לימודי אוניברסלי הנגיש לכולם. האפליקציה משתמשת במודלי שפה גדולים מבית OpenAI וכן במודלים פנימיים שפיתחה החברה עצמה.

 

 

 

מדריך מצולם קצר לשימוש באפליקציית סיזל (Sizzle)

 

 

יתרונות הכלי

1. תמיכה ברמות לימוד שונות

Sizzle מיועדת לתלמידים מכל הרמות, החל בחטיבת ביניים וכלה ברמה אקדמית. היא מספקת פתרונות ברמת בגרות ומעלה, וזה מאפשר לתלמידים במערכת החינוך לקבל תמיכה ממוקדת ברמתם.

 

2. סריקה והעלאת תמונות

האפליקציה מאפשרת להעלות בעיות בעזרת סריקה מהטלפון הנייד, צילום מסך מהמחשב או הקלדה ידנית של התרגיל. תכונה זו מייעלת את תהליך הכנסת הנתונים ומבטיחה שהתלמידים יוכלו להעלות בעיות בצורה נוחה ומהירה.

 

המדריכים תמיד חינמיים, אבל אם בא לכם להתמקצע - יש גם קורס בינה מלאכותית בהוראה וחינוך
קורס בינה מלאכותית למורים

 

3. פיגומים בתהליך הלמידה

Sizzle מספקת פיגומים בתהליך הלמידה בכך שהיא בונה את שלבי הפתרון בצורה הדרגתית לפי סעיפים. כל סעיף כולל אפשרות לפתרון המלא או בחירה בין ארבע תשובות שונות. הדבר מסייע לתלמידים להבין את התהליך הלוגי של פתרון הבעיה ולא רק לקבל תשובות מהירות.

 

4. תמיכה בבעיות מילוליות

Sizzle תומכת בפתרון בעיות מילוליות במגוון רחב של מקצועות, כולל מתמטיקה, פיזיקה, כימיה וביולוגיה. זה מבטיח שהתלמידים יקבלו תמיכה גם בנושאים מורכבים ומגוונים, וזה מעצים את חווית הלמידה ומעמיק את הבנת החומר.

 

5. משוב מיידי

התלמידים מקבלים משוב מיידי על הפתרונות שלהם, מה שמאפשר להם לתקן ולהבין את השגיאות בזמן אמת. המשוב המיידי משפר את תהליך הלמידה ומאפשר לתלמידים ללמוד מהטעויות שלהם בצורה יעילה.

 

היתרונות הפדגוגיים של Sizzle לתלמידים כוללים:

  • הבנה מעמיקה של החומר: המערכת מסייעת לתלמידים להבין את תהליך פתרון הבעיות ולא רק לספק תשובות סופיות. זה מאפשר לתלמידים לפתח חשיבה ביקורתית ולוגית.

 

  • למידה מותאמת אישית: הפיגומים המובנים מאפשרים לתלמידים לעבוד בקצב שלהם ולקבל תמיכה המותאמת לצרכים האישיים שלהם.

 

  • העצמה של תחושת המסוגלות: התלמידים מקבלים כלים לפתור בעיות בעצמם, מה שמעצים את תחושת המסוגלות שלהם ומגביר את הביטחון העצמי.

 

רעיונות להוראה דיפרנציאלית באמצעות Sizzle:

1. שיעורים מותאמים אישית: המורים יכולים להקצות משימות שונות לתלמידים ברמות שונות ולהשתמש ב־Sizzle ככלי תומך לפתרון הבעיות.

 

2. שימוש בהסברים של האפליקציה ככלי עזר בכיתה: המורים יכולים להשתמש בהסברים המפורטים של Sizzle במהלך השיעור כדי להדגים את תהליך פתרון הבעיות.

 

3. משוב אישי: המורים יכולים להשתמש בפונקציית המשוב של האפליקציה כדי לספק משוב אישי ומיידי לתלמידים על ביצועיהם.

 

4. עידוד חשיבה ביקורתית: באמצעות הפיגומים המובנים והאפשרות לבחור תשובות, המורים יכולים לעודד את התלמידים לחשוב באופן ביקורתי ולהבין את התהליך מאחורי כל פתרון.

 

איך אני אוהבת את סיזל! (Sizzle). הכלי מציע יכולות עוצמתיות לתלמידים ולמורים כאחד, ולא פחות חשוב – הוא חינמי וממש קל לשימוש. הוא משלב טכנולוגיה מתקדמת עם עקרונות פדגוגיים לתמיכה בלמידה אפקטיבית ומותאמת אישית. כדאי לדעת שיש לנו גם קורס בינה מלאכותית שמותאם ספציפית לצרכים של מורים ואנשי חינוך והוראה – ממליצה לכם בחום להעיף מבט על הסילבוס (יש שם גם אפשרות לצפות בחינם בוובינר AI למורים).

 

נוסף על כך, עוד קורס מושלם למורים ואנשי הוראה הוא קורס ה”קאנבה AI” בהנחייתי. קורס מדהים שילמד אתכם כל מה שאתם צריכים לדעת על הפלטפורמה המיוחדת הזו. כלי פשוט וקל לשימוש, עם יכולות בינה מלאכותית שתפור על הצרכים והשימושים של המורים. פרטים וסילבוס בלינק.

 

המדריכים תמיד חינמיים, אבל אם בא לכם להתמקצע - יש גם קורס קנבה ובינה מלאכותית
קורס קנבה Canva AI

 

 

 

 

רוצים להתמקצע?

בואו ללמוד איתנו בינה מלאכותית בקורס המקיף, העשיר והמבוקש בשוק. הצטרפו לאלפים הרבים שכבר עברו את הקורסים והסדנאות שלנו. פרטים והרשמה באתר.

לקבלת הנחה במחיר הקורסים – הזינו את קוד הקופון LETSAI
הישארו מעודכנים

רוצים לקבל עדכונים בלייב? רוצים מקום בו אתם יכולים להתייעץ עם מומחי AI, לשאול שאלות ולקבל תשובות? רוצים לשמוע על מבצעים והטבות לכלי ה-AI שמשנים את העולם? הצטרפו לקהילות ה-AI שלנו.

 

 

אפשר גם להרשם לניוזלטר שלנו

 

רוצים הרצאה או ייעוץ של איריס פלד?
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם עם המידע הרלוונטי
אולי יעניין אותך גם...
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

תפריט נגישות

letsAI - בינה מלאכותית

סוף סוף כנס AI בצפון!

Sizzle – העתיד כבר כאן, פתרון בעיות ברגע אחד