× Send

38 סגנונות עיצוב של מידג׳רני שאתם חייבים להכיר

38 סגנונות עיצוב במידג׳רני
תוכן עניינים

רוצים ליצור תמונה מרהיבה ב־Midjourney אבל מתלבטים באיזה סגנון לבחור? או אולי אתם מחפשים השראה ממגוון סגנונות עיצוב כדי להרחיב את היצירתיות שלכם? בין שאתם מתחילים ובין שאתם יוצרים מנוסים, לפעמים קל להילכד בשגרה ולהישאר באזור הנוחות. אבל אל דאגה, אנחנו כאן כדי לפתוח בפניכם עולם שלם של אפשרויות מרתקות!

 

הישארו מעודכנים

רוצים לקבל עדכונים בלייב? רוצים מקום בו אתם יכולים להתייעץ עם מומחי AI, לשאול שאלות ולקבל תשובות? רוצים לשמוע על מבצעים והטבות לכלי ה-AI שמשנים את העולם? הצטרפו לקהילות ה-AI שלנו.

 

 

אפשר גם להרשם לניוזלטר שלנו

 

 

במאמר זה נעמיק ב־38 סגנונות עיצוב שונים ומגוונים שתוכלו ליצור בקלות עם מידג’רני. מאיורים איזומטריים מסוגננים ועד לנופי שמן מרהיבים, מפנטזיה אפלה ועד לפופ ארט צבעוני – תוכלו למצוא משהו מכל סגנון. לכל סגנון תמצאו הסבר מפורט, תמונות לדוגמה ואפילו פרומפטים מוכנים שיעזרו לכם להתחיל ליצור ברגע. אז בין שאתם רוצים להתנסות בסגנון חדש, ובין שאתם מחפשים השראה, הרשימה הזאת היא בשבילכם. בואו ניצור יחד, נרחיב את הגבולות ונגלה את מלוא הפוטנציאל היצירתי שלנו עם העוצמה של מידג’רני!

 

Midjourney היא פלטפורמת אומנות מבוססת AI המאפשרת ליצור תמונות מדהימות בהזנת פרומפטים טקסטואליים. בזכות המגוון הרחב של סגנונות העיצוב אפשר להגיע לתוצאות יצירתיות ומרתקות.

 

כדי להשתמש בגרסה העדכנית ביותר של Midjourney, עברו ל־/settings בשדה ההודעה ב־Discord ובחרו בגרסה 6 אלפא. לאחר מכן תוכלו להשתמש בהנחיות שנציע כאן תוך כדי שינוי המילים והאובייקטים כדי ליצור אומנות ייחודית משלכם.

 

הגדרות מיג'רני

 

הינה הרשימה המרכזת לנוחיותכם את כל 38 סגנונות העיצוב הנפוצים והמעניינים ביותר שאפשר ליצור בעזרת מידג’רני. לחיצה על שם הסגנון תוביל אתכם ישירות לחלק הרלוונטי במאמר הכולל הסבר מפורט, תמונה לדוגמה ופרומפט המוכן לשימוש כדי שתוכלו להתחיל וליצור בקלות בסגנון המועדף עליכם.

 

 

 

38 סגנונות עיצוב במידג’רני

1. אנימה איזומטרי – Isometric 3D anime

סגנון זה משלב את המראה הייחודי של אנימה יפנית עם פרספקטיבה איזומטרית תלת־ממדית. התוצאה היא דימויים חמודים ומושכים עם עומק מרתק. אומנים כמו Shingo Adachi ו־Ilya Kuvshinov ידועים בשימוש בסגנון זה.

 

עיצוב אנימה איזומטרי במיג'רני

 

מידג’רני פרומפט:

Isometric 3D anime ice cream stand 32 bit with an old woman –v 6.0 –style raw

 

2. ציור אנליטי – Analytical drawing

ציור אנליטי מתמקד בהצגת אובייקט בצורה ברורה ומפורטת, לעתים קרובות לצורך לימוד או הדגמה. ציורים אלה נוטים להיות מדויקים ופשוטים יחסית. אומן מפורסם המשתמש בסגנון זה הוא Leonardo da Vinci בציוריו האנטומיים.

 

עיצוב בסגנון ציור אנליטי במיג'רני

 

מידג’רני פרומפט:

Analytical drawing of a chair –v 6.0 –style raw

 

3. איור אינפוגרפי – infographic illustration

איורים אינפוגרפיים הם דרך יעילה להעביר מידע בצורה ויזואלית ומושכת. יש בהם צורות פשוטות, צבעים בהירים וקומפוזיציה נקייה כדי להבהיר נתונים ומושגים מורכבים. אומנים כמו Nigel Holmes ו־Peter Grundy ידועים בעיצוב אינפוגרפיקות.

 

איור אינפוגרפי

 

מידג’רני פרומפט:

Bicycle, infographic illustration –v 6.0 –style raw

 

4. חוברת צביעה

סגנון חוברת הצביעה מאופיין בקווי מתאר עבים ובאזורים תחומים המיועדים למילוי בצבע. התוצאות הן דימויים פשוטים אך מהנים המעודדים יצירתיות. אומנים רבים יוצרים חוברות צביעה למבוגרים עם דוגמאות מפורטות.

 

עיצוב בסגנון חוברת צביעה במיג'רני

 

 

מידג’רני פרומפט:

Pangolin, coloring book –v 6.0 –style raw

 

5. ציור דיאגרמטי – Diagrammatic drawing

ציורים דיאגרמטיים משתמשים בקווים מופשטים ובצורות בסיסיות כדי לייצג את מבנה האובייקט ואת התפקוד שלו. הם מופיעים לעתים קרובות במדריכים טכניים ובספרי לימוד. Leonardo da Vinci ידוע גם בסגנון זה בשל ציורי המכונות שלו.

 

סגנון ציור דיאגרמטי

 

 

מידג’רני פרומפט:

Diagrammatic drawing of an ice cream machine –v 6.0 –style raw

 

6. סגנון סייברפאנק – cyberpunk

סגנון סייברפאנק מתאר עתיד דיסטופי המשלב טכנולוגיה מתקדמת עם הידרדרות חברתית. דימויים אופייניים כוללים תאורת ניאון, גשם, שדרוג גוף וארכיטקטורה עתידנית. אומני המדע הבדיוני כמו סיד מיד וקונספט ארטיסט ידועים כמו ג’ורג’ הול עובדים לעתים קרובות בסגנון זה.

 

סגנון סייברפאנק - cyberpunk

 

מידג’רני פרומפט:

A futuristic cyberpunk city with tall towers and neon lighting on a rainy night –v 6.0 –style raw

 

המדריכים תמיד חינמיים, אבל אם בא לכם להתמקצע - יש גם קורס מקיף לבינה מלאכותית AI
קורס בינה מלאכותית

 

7. איור

איור הוא ז’אנר אומנותי רחב הכולל תמונות מצוירות המשמשות להמחשה, ולעיתים טקסט הנלווה אליהן. סגנונות ושימושים נפוצים כוללים איורי ילדים, איורים טכניים ואיורי אופנה. מאיירים מפורסמים הם קוונטין בלייק, אקסל שפלר וג’ייסון סיוול.

 

עיצוב בסגנון איור ב-midjourney

 

מידג’רני פרומפט:

A cute illustration of a cat and a dog playing together in the park –v 6.0 –style raw

 

 

8. אומנות פיקסלים – Pixel art drawing

אומנות פיקסלים, הידועה גם בשם ספרייט או אומנות פיקסל, היא צורה של אומנות דיגיטלית המשתמשת בפיקסלים בודדים בצבעים מוגבלים ליצירת תמונות. הסגנון קשור למשחקי וידיאו רטרו אך כיום משמש גם לאפקטים דקורטיביים. אומני פיקסל בולטים כוללים את גוסטב אברג (8-bit guy) ואיבן פרננדס.

 

סייגנון פיקסל

 

מידג’רני פרומפט:

Pixel art drawing of a magical castle with a pixelated rainbow above –v 6.0 –style raw

 

 

9. דיוקן דיאגרמטי – Diagrammatic drawing

דיוקנים דיאגרמטיים משלבים קווים מופשטים המאפיינים ציור דיאגרמטי, עם מאפייני פנים אנושיים ומציאותיים. התוצאה היא דימוי מינימליסטי אך מזהה של אדם. אומן מודרני הידוע בסגנון זה הוא המאייר Jason Polan.

 

דיוקן דיאגרמט

 

מידג’רני פרומפט:

Diagrammatic drawing of a young child –v 6.0 –style raw

 

 

10. חשיפה כפולה – Double exposure

חשיפה כפולה היא טכניקה שבה שני דימויים שונים משולבים לכדי קומפוזיציה אחת. זה יכול ליצור אפקט חלומי או סוריאליסטי עם משמעות סמלית. הצלמים משתמשים לעתים קרובות בשיטה זו, כמו גם אומני גרפיקה דיגיטלית כמו מת’יו קאסינלי.

 

עיצוב בסגנון חשיפה כפולה

 

מידג’רני פרומפט:

Double exposure of a pregnant woman and a forest with a lake –v 6.0 –style raw

 

 

11. איור דו־ממדי

איורים דו־ממדיים הם סגנון אומנות עכשווי המשתמש בצורות שטוחות, בקווים נקיים ובצבעים בוהקים ליצירת דימויים מושכים. הם נפוצים בעיצוב גרפי, בדפוס ובאנימציה. אומנים בולטים בסגנון זה כוללים את טום הוסלר וטים איירס.

 

איור דו מימדי

 

מידג’רני פרומפט:

Heart flower, human brain as a flower, digital art style, one-third depth of field rule, complex details –v 6.0 –style raw

 

 

12. איור איזומטרי – Isometric illustration

איור איזומטרי משתמש בפרספקטיבה תלת־ממדית שבה כל הקווים המקבילים נותרים מקבילים ללא נקודות מגוז. זה יוצר אשליה של עומק בלי לעוות אובייקטים. אומנים רבים משתמשים בשיטה זו להצגת נתונים מבניים באדריכלות.

 

איור איזומטרי

 

מידג’רני פרומפט:

House from 1888 in China, isometric illustration –v 6.0 –style raw

 

 

13. סגנון עתידני

דימויים עתידניים מדמיינים כיצד עולמות ומכשירים טכנולוגיים עשויים להיראות בעתיד. הם מאופיינים לעתים קרובות בקווים נקיים, בחומרים מבריקים ובעיצוב חלל מתקדם. הז’אנר הזה נפוץ באומנות מדע בדיוני ואומנים כמו Syd Mead משוייכים אליו.

 

סגנון עתידני

 

מידג’רני פרומפט:

Martian house with futuristic style aliens –v 6.0 –style raw

 

 

14. צבעי מים – Ornamental watercolor

ציורי צבעי מים דקורטיביים משתמשים בסימנים רכים, במרקמים ובצבעוניות עדינה ליצירת תמונות מעודנות. הם מופיעים לעתים קרובות בעיצוב מוצרים, בהדפסים לקישוט קיר ובאיורי ספרים. אומנים הידועים בסגנון זה הם קייטי דייטון ומישל אלן.

 

צבעי מים Pangolin-ornamental watercolor

 

מידג’רני פרומפט:

Pangolin ornamental watercolor –v 6.0 –style raw

 

 

15. פנטזיה אפלה – Dark fantasy

אומנות פנטזיה אפלה מציגה נושאים מסתוריים ומאיימים כמו מפלצות, בתי קברות וטירות מקוללות. פלטת הצבעים נוטה להיות כהה ומונוכרומטית בדגש על צללים ואווירה. אומנים המובילים בסגנון זה הם ג’ון האו ובוז’ה בויאנוביץ’.

 

סגנון אפלה

 

מידג’רני פרומפט:

Dark fantasy cover decorated with an elephant –v 6.0 –style raw

 

 

16. מלאכה בחיתוך נייר – Paper cut craft illustration

אומנות חיתוך נייר משתמשת בצורות נייר מפורטות ובצבעוניות ליצירת דימויים דו־ממדיים ותלת־ממדיים. זוהי מלאכה מסורתית שנעשתה יצירתית ומתוחכמת יותר בזכות טכניקות וכלים מודרניים. אומנים כמו ניקי יימה ובוביט נודעים בסגנון זה.

 

מלאכה בחיתוך אייר

 

מידג’רני פרומפט:

Barcelona paper cut craft illustration –v 6.0 –style raw

 

 

17. קווילינג נייר – Paper quilling

קווילינג הוא צורה של אומנות שבה פסי נייר צרים מגולגלים, מעוצבים ומוצמדים יחד ליצירת עיצובים עדינים ומקושטים. זו אומנות עתיקה שהייתה פופולרית במאה ה־18 ומתחילה לחזור לאופנה. אומנים הבולטים בשימוש טכניקה זו הם יוקו איזאווה וסילי אדא ג’ונס.

 

קווילינג נייר - Paper quilling

 

מידג’רני פרומפט:

Starry sky paper quilling –v 6.0 –style raw

 

 

18. קולאז’ טלאים – Patchwork collage

קולאז’י טלאים משלבים בדים בצבעים, בדוגמאות ובמרקמים שונים כדי ליצור קומפוזיציה אחת. הם נעשים לרוב בעבודת יד אף על פי שאפשר להשיג אפקט דומה בעבודה דיגיטלית. אומנים כמו Faith Ringgold ו־Bisa Butler נודעים בסגנון זה.

 

סגנון טלאים

 

מידג’רני פרומפט:

Patchwork collage portrait of an old woman –v 6.0 –style raw

 

19. ססגוני

סגנון ססגוני מתאפיין בצבעים עזים ובהירים, במוטיבים מרהיבים ובקומפוזיציות מהנות. הוא מעורר שמחה, אופטימיות ואנרגייה. אומנים הידועים בסגנון הססגוני הם את ליסה פרנק וטקאשי מורקמי.

 

ססגוני

 

מידג’רני פרומפט:

Fantastic iridescent of a woman –v 6.0 –style raw

 

 

20. אומנות אוקיו-אי – Ukiyo-e art

אמנות ukiyo-e היא סגנון של הדפס יפני מסורתי שהיה פופולרי בין המאה ה־17 למאה ה־19. האובייקטים כללו נשים יפות, שחקני קבוקי, נופים ותמונות מחיי היום־יום. אומנים ידועים הם קטסושיקה הוקוסאי ואנדו הירושיגה.

 

אמנות אוקיו אי

 

מידג’רני פרומפט:

Ukiyo-e art portrait of Vitalik Butrin with watermelon –v 6.0 –style raw

 

 

21. נוף בצבעי מים – Watercolor sketch

ציורי נוף בצבעי מים מציגים את היופי הטבעי של הארץ באמצעות צבעים שקופים, כתמים רכים והנחות מברשת מפורשות. עצים, שמים וסצנות מים נפוצים בהם במיוחד. ג’ון פייפר ונטליה אוסטרנסקי ידועים בסגנון ציור של נוף צבעוני זה.

 

נוף בצבעי מים

 

מידג’רני פרומפט:

Watercolor sketch of a New Zealand landscape with sheep –v 6.0 –style raw

 

 

22. אומנות וינטג’

אומנות וינטג’ מחקה סגנונות ומוטיבים מההיסטוריה של העת החדשה, סוף המאה ה־19 ראשית המאה ה־20. היא לעתים קרובות מעוררת נוסטלגייה, ויש בה אווירה של זמן אחר. הדוגמאות כוללות פוסטרים בסגנון אר־דקו וציורי פרסומות רטרו.

 

אמנות וינטג'

 

מידג’רני פרומפט:

Beautiful young woman with vintage phone, art –v 6.0 –style raw

 

 

23. דיו יפני

ציורי דיו יפניים, הידועים גם כ־sumi-e, משתמשים בהבלטות מינימליסטיות של דיו שחור על נייר לבן כדי לתפוס את מהותם של הנושאים. מברשות בגדלים שונים וברמות לחות שונות מייצרות קווים ומרקמים מגוונים. אומן מסורתי מפורסם הוא סשו סשו.

 

אומנות דיו יפני

 

מידג’רני פרומפט:

Snow landscape, Japanese ink art –v 6.0 –style raw

 

24. אומנות גרפיטי

גרפיטי הוא סגנון אומנות רחוב המאופיין באותיות מקושטות, בדימויים נועזים ובצבעים בוהקים על קירות או משטחים אחרים. הוא החל כצורת ביטוי לא חוקית אך נעשה יותר ויותר מקובל. אומני גרפיטי ידועים כוללים את ז’אן-מישל בסקיה ובנקסי.

 

אומנות גרפיטי במיג'רני

 

מידג’רני פרומפט:

The graffiti art of Vitalik Butrin –v 6.0 –style raw

 

 

25. ציור פסטל – Pastel painting

פסטלים הם מקלות צבע רכים המיוצרים מפיגמנט אבקתי מעורב וחומר מקשר. אפשר להשתמש בהם ליצירת אפקטים רכים ואוויריים בדומה לגירים אך בצבעים עמוקים יותר. אדגר דגה ומרי קאסאט השתמשו רבות בסגנון זה.

 

אומנות פסטל

 

מידג’רני פרומפט:

Pastel painting, winter landscape –v 6.0 –style raw

 

 

26. אומנות נוטפת – Oozing art

אמנות נוטפת כרוכה בשפיכה או בטפטוף של צבעים נוזליים על משטח והזרמה טבעית שלהם ליצירת תבניות מופשטות. זהו סגנון אקראי ואינטואיטיבי ששייך לאקספרסיוניזם המופשט. ג’קסון פולוק הוא דוגמה מובהקת לאומן המשתמש בטכניקה זו.

 

אומנות נוטפת

 

מידג’רני פרומפט:

Portrait of an amazing woman, oozing art –v 6.0 –style raw

 

 

27. דיוקן זכוכית צבעונית – Stained glass window portrait

ציורי זכוכית צבעונית מציגים דימויים מרובי צבעים וצורות על זכוכית במבנה המזכיר פסיפס. אור העובר דרכם יוצר אפקט בוהק ומרהיב. הם מצויים לעתים קרובות בחלונות של בתי תפילה או במבנים ציבוריים אחרים. מארק שאגאל יצר ויטראז’ים ידועים.

 

דיוקן זכוכית צבעונית

 

מידג’רני פרומפט:

Stained glass window portrait of a beautiful woman in a pin – optimistic –v 6.0 –style raw

 

 

28. ציור שמן חורף – Oil painting

ציורי שמן של נופי חורף מתארים את היופי הקר והשלו של העונה בגוונים של כחול, לבן ובגוני אפור עדינים. שלג, עצים ללא עלים ואגמים קפואים הם נושאים נפוצים. קלוד מונה הוא אחד האומנים המפורסמים שצייר נופי שלג.

 

אומנות צביעה בשמן

 

מידג’רני פרומפט:

Oil painting, chair and window, it’s snowing outside –v 6.0 –style raw

 

 

29. דיוקן אנימה – Anime art

דיוקנאות בסגנון אנימה הם איורים של דמויות עם מאפיינים מוגזמים כמו עיניים גדולות מבריקות, שיער צבעוני ופרופורציות מוארכות. הם נעשו פופולריים בעקבות ז’אנר האנימציה היפני של מנגה. אומן אנימה בולט הוא הייאו מיאזאקי.

 

סגנון אנימה במיג'רני

 

מידג’רני פרומפט:

Cute girl, anime art –v 6.0 –style raw

 

 

30. סגנון קולנועי

סגנון קולנועי משלב אלמנטים של תאורה דרמטית, זוויות מצלמה ייחודיות וקומפוזיציה מסוגננת כדי להעביר אווירה פיוטית או מסתורית. הוא בדרך כלל כהה יותר, ויש בו ניגודיות גבוהה. צלמים כמו גרגורי קולברט משתמשים בסגנון זה.

 

סגנון קולנועי

 

מידג’רני פרומפט:

Dust chair –v 6.0 –style raw

 

 

31. אומנות טיפוגרפיה – Typography art

אומנות טיפוגרפית משתמשת בהדפסים מעוצבים להבעה חזותית. זה יכול לכלול מגוון סגנונות כתב החל בגופנים פשוטים וכלה באותיות מקושטות וצבעוניות בהסדר מעניין. סטפן סאגמייסטר ופאולה שר הם מעצבי טיפוגרפיה ידועים.

 

אמנות טיפוגרפיה - Typography art

 

מידג’רני פרומפט:

Young woman with flowers, typography art –v 6.0 –style raw

 

 

32. ציור בקו אחד – One line drawing

ציורים בקו אחד נוצרים בהינף אחד רציף של מכחול או עיפרון בלי להרים אותו מהנייר. התוצאות הן דימויים פשוטים עדינים המבטאים תנועה וזרימה. האומן מדסמיו פאסילי התמחה בטכניקה זו.

 

סגנון ציור בקו אחד

 

מידג’רני פרומפט:

One line drawing Paris –v 6.0 –style raw

 

 

33. תצלום פולארויד – Polaroid photo

תמונות פולארויד הן תצלומים מיידיים ממצלמות המפתחות ומדפיסות את התמונה במכשיר. לתדפיסים יש איכות רכה וכהה יותר מתמונות רגילות ומסגרת לבנה עבה. אומנים משתמשים בסגנון רטרו זה לתחושה של נוסטלגייה.

 

צילום פולארויד

 

מידג’רני פרומפט:

Polaroid photo of Xiao –v 6.0 –style raw

 

 

34. אומנות קעקוע

אומנות קעקועים משלבת סמלים ועיצובים מסוגננים עם משמעות אישית. סגנונות פופולריים כוללים שחור־אפור ריאליסטי, יפני מסורתי בצבע מלא וקווי מתאר פשוטים. אומני קעקועים בולטים הם ניקו הורטאדו וקלי דוטי.

 

תמונת קעקוע של חתולים

 

מידג’רני פרומפט:

cat tattoo –v 6.0 –style raw

 

 

35. אקריליק מודרני – acrylic portrait

ציורי אקריליק מודרניים משתמשים בצבעי אקריליק בצבעים חזקים ליצירת קומפוזיציות מופשטות או מסוגננות מאוד. הם לעיתים קרובות מוגזמים ובעלי מרקמים עבים שנוצרים בסכין ציירים או בשפכטל. אומנית בולטת בסגנון זה היא אשלי לונגשור.

 

acrylic portrait

 

מידג’רני פרומפט:

A modern acrylic portrait of an urban landscape at night –v 6.0 –style raw

 

 

36. אומנות סוריאליסטית – Surreal art

האומנות הסוריאליסטית מציגה נושאים חלומיים ופנטסטיים המערבים דימויים לא הגיוניים ומעוותים. זהו סגנון שמתחקה אחר התת־מודע וחושף רעיונות מוזרים ומפתיעים. סלבדור דאלי ורנה מגריט הם אומני סוריאליזם מפורסמים.

 

סגנון סוריליסטי

 

מידג’רני פרומפט:

A surreal landscape of a desert with melting clocks –v 6.0 –style raw

 

 

37. גרפיקת פופ ארט – Pop art

פופ ארט הוא סגנון אומנות שהתפתח בשנות ה־50 וה־60, והוא מתאפיין בדימויים בהירים וחזקים הלקוחים מתרבות פופולרית וממדיה צרכנית. הוא לעתים קרובות מציג אובייקטים יום־יומיים בצורה זוהרת ומוגזמת. אומנים מפורסמים הם אנדי וורהול ורוי ליכטנשטיין.

 

פופ ארט

 

מידג’רני פרומפט:

Pop art portrait of a woman with colored hair –v 6.0 –style raw

 

 

38. סגנון פיקסאר – Pixar-style

סגנון האנימציה של פיקסאר מתאפיין בדמויות בעלות מראה תלת־ממדי, בפרופורציות מוגזמות ובעיצוב חמוד ומעוגל. הסגנון ידוע באיכותו הגבוהה, בתנועה הריאליסטית ובתאורה המתוחכמת שלו. בזכות שילוב של הומור, קסם וסיפור מרגש סרטי פיקסאר אהובים על ילדים ומבוגרים כאחד. במאים ואומנים מובילים בפיקסאר הם ג’ון לסטר, פיט דוקטר ואנדרו סטנטון.

 

פיקסר סטייל

 

מידג’רני פרומפט:

Cute Pixar-style robot smiling and waving, warm lighting and 3D visualization style –v 6.0 –style raw

 

 

אנו מקווים שמאמר זה הציג לכם את המגוון הרחב של אפשרויות הסגנון והעיצוב העומדות לרשותכם ב־Midjourney. בזכות ההנחיות והטיפים ועם מעט תרגול ויצירתיות תוכלו ליצור יצירות מקוריות ומרהיבות משלכם באמצעות ה־AI. אם יש לכם רעיונות נוספים או אם תרצו לשתף את היצירות שלכם, נשמח לשמוע מכם! המשיכו ליצור ותודה שקראתם. 

רוצים להתמקצע?

בואו ללמוד איתנו בינה מלאכותית בקורס המקיף, העשיר והמבוקש בשוק. הצטרפו לאלפים הרבים שכבר עברו את הקורסים והסדנאות שלנו. פרטים והרשמה באתר.

לקבלת הנחה במחיר הקורסים – הזינו את קוד הקופון LETSAI
הישארו מעודכנים

רוצים לקבל עדכונים בלייב? רוצים מקום בו אתם יכולים להתייעץ עם מומחי AI, לשאול שאלות ולקבל תשובות? רוצים לשמוע על מבצעים והטבות לכלי ה-AI שמשנים את העולם? הצטרפו לקהילות ה-AI שלנו.

 

 

אפשר גם להרשם לניוזלטר שלנו

 

רוצים הרצאה או ייעוץ של אור עם שלם?
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם עם המידע הרלוונטי
אולי יעניין אותך גם...
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

תפריט נגישות

letsAI - בינה מלאכותית

38 סגנונות עיצוב של מידג׳רני שאתם חייבים להכיר