× Send

קורסים וסדנאות AI

קורסים, הרצאות והכשרות לפרטיים לארגונים
אייקון משתתפים בקורסים ובסדנאות שלנו
+5,000
משתתפים בקורסים ובסדנאות שלנו
אייקון סדנאות וקורסים בשנה האחרונה
+150
סדנאות וקורסים בשנה האחרונה
+4,000
חברים בקהילות הבוגרים שלנו
אייקון שעות של תוכן
+100
ארגונים שעובדים איתנו
אייקון עמודים של חומר מקצועי בעברית
+200
עמודים של חומר מקצועי בעברית
אייקון כלים ושיטות שתלמדו בקורסים
+30
כלים ושיטות שתלמדו בקורסים
מרצה: אביתר אדרי
549
מרצה: איריס פלד
460
מרצה: אביתר אדרי
249
מרצה: אביתר אדרי
199
מרצה: אביתר אדרי
139
549
139
249
460
1,950
585
2,985
199
990
1,490
990
990
990
990

סדנאות AI לארגונים

הרצאות מרתקות וסדנאות מעשיות לחברות וארגונים

הרצאה רוחבית

מבוא לבינה מלאכותית

הרצאת עומק

מודלי שפה

הרצאת עומק

מחוללי תמונות

הרצאת עומק

מחוללי וידאו וסאונד

הרצאת עומק

בינה מלאכותית למנהלים

הרצאת עומק

סוכני AI ג׳נרטיביים

סדנת חדר בריחה

Prompt Engineering

פעילות צוותית / משחק לתרגול הנדסת פרומפטים וכתיבת פרומפטים, בעזרתם נשלים משימות בסגנון ״חדר בריחה״.

סדנה מעשית

מחוללי תמונה

התנסות במגוון נושאים ביצירת תמונות עם AI, ביניהם: החלפת פנים, יצירת דמות עקבית, דמות מתבגרת, סגנונות אמנותיים, מודל ריאליסטי עצמי ועוד.

סדנה מעשית

מודלי שפה, ChatGPT ובניית GPTs

עבודה עם מודלי השפה המובילים (קלוד, ChatGPT), שימושים נפוצים ובניית בוטים מסוג GPTs לצרכים מדויקים ולביצוע משימות מוגדרות.

סדנה מעשית

אוטומציה עסקית ובינה מלאכותית

שיפור מהירות ביצוע של תהליכים בעזרת אוטומציות עם Zapier/Make ושילוב בינה מלאכותית להגדלת היעילות של תהליכים אוטומטיים.

רוצים את התוכן שלנו אצלכם בארגון?

השאירו פרטים או צרו קשר ונשמח להרחיב

סדנאות בינה מלאכותית

אז מהן בעצם סדנאות בינה מלאכותית? במילים פשוטות, אלה מפגשים מקוונים עתירי ידע שממחישים את עולם הבינה המלאכותית ומנגישים אותו לאנשים מכל שדרות החברה ובכל רמות הידע והמומחיות. אז בין שאתם מקצועני AI ותיקים, ובין שאתם טירוני AI סקרנים,  סדנאות בינה מלאכותית ייתנו לכם סביבה לימודית מובנית וינגישו לכם מושגים בסיסיים, כלים יישומיים וידע רחב על הבינה המלאכותית ועל הפוטנציאל שלה.

 

להעמיק בנבכי הבינה המלאכותית

לפני שנעמיק בנושאים החמים ביותר הנכללים בחומרי הלימוד של סדנאות AI, נבין מהי בינה מלאכותית. בינה מלאכותית היא שם כולל למודולים ממוחשבים שונים, למשל למידת מכונה, עיבוד שפה טבעית וראייה ממוחשבת, המדמים את יכולות החשיבה האנושית כדי ללמוד, לבחון בעיות, לנתח ולפתור אותן ולהרחיב את הידע, וכל זאת במהירות מדהימה. היכולות של ה־AI הן כלי עוצמתי שיכול להעצים את ההצלחה העסקית שלכם ולשפר את חייכם בכל היבט. אבל רק אם תדעו איך לעשות את זה נכון. אז איך תעשו את זה נכון? עם הסדנאות המעמיקות והמרתקות של LET’S AI.

 

כלי AI מובילים

יש הרבה פלטפורמות מצוינות של AI, אך הבולטות שבהן הן CHAT GPT ו־chat GPT. Midjourney הוא מודל שפה חדשני הממנף את היכולות של למידת מכונה כדי לנהל אינטראקצייה כתובה בכל נושא. אפשר ליישם את היכולות של CHAT GPT בתחומים עסקיים רבים החל בצ’אט בוטים באתרים שיווקיים, דרך לוקליזציה של שפה וכלה בכתיבת תכנים ובאוטומציה של שירות לקוחות. Midjourney היא מחולל תמונות ופלטפורמת AI הממנפת את היכולות של הראייה הממוחשבת כדי לעזור למנהלי עסקים לפרש נתונים חזותיים, לנתח אותם ולהפיק מהם תובנות. אפשר להשתמש ב־MIDJOURNEY בתחומים רבים החל בזיהוי אובייקטים וסיווג תמונות וכלה בזיהוי פנים ובהדמיה רפואית.

 

LET’S AI – אקדמיה לבינה מלאכותית

אנשים רבים שואפים להתוודע לבינה מלאכותית וליהנות מהיתרונות שלה. אבל כדי לעשות את זה צריך ללמוד עליה; וכדי ללמוד עליה צריך למצוא את המומחים לבינה מלאכותית. הפלטפורמה המקוונת של LET’S AI היא המקום ללמוד הכול – אבל הכול – על AI, ודי במבט חטוף על רשימת הקורסים, הסדנאות וההשתלמויות של LET’S AI להבין למה הפלטפורמה הזאת קנתה לעצמה מוניטין של אקדמיה. אז מה תקבלו בסדנאות AI של LET’S AI?

 

סדנאות וקורסים ai

 

יתרונות הקורסים והסדנאות ב-LET’S AI:

  • תוכנית לימודים מקיפה – LET’S AI מציעה לכם תוכנית לימודים מקיפה המכסה היבטים שונים של בינה מלאכותית החל במושגי יסוד וכלה ביישומים מתקדמים. בין שאתם מתעניינים בלמידת מכונה, ובין שאתם רוצים להבין את למידת המכונה או את מדעי הנתונים, ב־LET’S AI תמצאו את הקורס המתאים לכם.
  • למידה מעשית – מה שמייחד את LET’S AI הוא הדגש על למידה מעשית. בסדנאות אינטראקטיביות ובתרגילים מעשיים המשתתפים צוברים ניסיון בזמן אמת ומיישמים טכניקות של AI כדי לפתור בעיות מורכבות.
  • הדרכת מומחים – צוות המדריכים המקצועיים של LET’S AI מתמחה בכל היבטי הבינה המלאכותית הרלוונטיים לעולם העסקים היום, ומוכן לתת לכם הדרכה מקצועית בכל תחום ובכל רמת ידע.
  • דיונים ערים – מלבד קורסים וסדנאות LET’S AI מטפחת קהילה תוססת של חובבי AI, שהם ברובם אנשי מקצוע. הדיונים הערים בפורומים השונים של LET’S AI מחברים בין אנשים ומאפשרים להם לשתף תובנות ולחבור יחד לפרויקטים יצירתיים שמקדמים לא רק אותם אלא גם את תחום הבינה המלאכותית.

 

מוכנים ל­קורס הבא?

סדנאות AI של LET’S AI פותחות לכם שער לעולם השוקק של הבינה המלאכותית ומציעות לכם הזדמנות ייחודית וחד־פעמית לעלות על הרכבת המהירה להצלחה. כי אי אפשר לדבר על הצלחה אמיתית בלי לדבר על AI, ואתם לא יכולים לחשוב על העתיד המקצועי שלכם, בלי לכלול בו את הקורס הבא של LET’S AI . מוכנים? אל תחכו; הירשמו עוד היום. ה־AI מחכה לכם.

מה מספרים בוגרי הקורסים והסדנאות שלנו

בועז בן אורי
קרא עוד
אביתר בסגנון רגוע והרבה סבלנות וכבר למחרת מבין מה אני קורא ויודע לאן פני מעודות, מומלץ חום
מרתה ריבר זרוטצקי
קרא עוד
הדרכה על AI מאוד מעניינת ומוצלחת. למדתי המון
טל אריאל
קרא עוד
אביתר העביר לי את הסנדא של midjourney היה פשוט מדהים!!! מומלץ בחום 🙂
אסתי די נור
קרא עוד
אביתר, כל כך הרבה מרץ באיש אחד. אתה מאורגן, רהוט, ברור ומעניין. תודה רבה
שי בוחבוט
קרא עוד
היה מרתק וממש blow my mind! מחכה להמשך 😉
יואב בן יעקב
קרא עוד
ישר כוח, אתה מורה נהדר באמת
הילה טויטו
קרא עוד
היה מדהים! פשוט מדהים, הסברת הכל בפשטות ולפרטי פרטים ועם סבלנות בלתי נגמרת לענות על שאלות, מעבר למקצועיות הבלתי נגמרת שלך אתה אדם טוב, עם לב ענק
דני זריהן
קרא עוד
היה מדהים! מורה בחסד עליון
מאור אדרי
קרא עוד
הקורס הכי מקיף ומקצועי בתחום

בין הלקוחות שמקבלים מאיתנו שירותי AI

שאלות ותשובות

הקורסים שלנו מיועדים לכל מי שמתעניין בבינה מלאכותית, ללא קשר לרקע. בין אם אתה סטודנט, מקצוען בתחום, או מישהו שמחפש לעזור הסבה לתחום. אנו מציעים קורסים המתאימים לרמות מיומנות שונות.

רוב הקורסים שלנו בנויים כך שיהיו נגישים למתחילים. עם זאת, לחלק מהקורסים המתקדמים עשויים להיות דרישות מוקדמות, אשר יפורטו בבירור בתיאורי הקורס. מומלץ לעיין בדרישות הקדם לפני ההרשמה.

כן, לאחר שנרשמת לקורס, תהיה לך גישה לחומרי הקורס גם לאחר סיומו. זה מאפשר לך לבקר מחדש בתוכן ולרענן את הידע שלך בכל עת שצריך.

Lets AI מציעה מדיניות החזר כספי. אנא עיין במדיניות ההחזרים שלנו באתר לקבלת פרטים ותנאים ספציפיים.

תפריט נגישות

letsAI - בינה מלאכותית
זקוקים לייעוץ ומידע נוסף?
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם
AI פופאפ קורסים

קורסים וסדנאות AI