× Send

איך בונים אוואטאר דיגיטלי בדמותכם בשניות?!

אווטאר דיגיטלי עם Heygen
תוכן עניינים

כבר חודשים אני נהנה לראות איך Heygen הופכת מחברה קטנה לחברה מהפכנית שמטלטלת את עולם ה-AI. זה התחיל מהאוואטארים הריאליסטיים המדהימים שלהם, שהכניסו לכיס הקטן את D-id (וזה חבל ממש כי יש לי חיבה גדולה ל-D-id כחברה ישראלית מובילה בתחומה בעולם). זה המשיך עם כלי תרגום הוידאו שלהם (שמתרגם, מנפיש ומדובב את הסרטון שלכם למגוון שפות). לצד כל אלו לחברה יש מחולל תמונות מובנה, כלי פייס סוואפ לוידאו, התממשקות עם ChatGPT, ועוד שלל כלים ניסיוניים שהחברה מפתחת.

 

אבל לפני הכל, שימו לב לסרטון הבא!

* בסרטון: אווטאר דיגיטלי שיצרתי בדמותי בעזרת Heygen, על בסיס סרטון שצולם בטלפון הנייד שלי.

 

שלבים ליצירת אווטאר בינה מלאכותית בדמותכם עם Heygen

  • בשלב הראשון כנסו לאתר של Heygen והירשמו לכלי שמאפשר יצירת אווטאר בינה מלאכותית. בחבילה החינמית תקבלו קרדיט אחד בודד חינם המאפשר ליצור סרטון של עד דקה. כמו כן, תקבלו אוואטאר דיגיטלי אחד (Instant Avatar). אם תעשו מנוי (החבילות מתחילות מ-29 דולר בחודש) תיהנו מ-3 אוואטארים כאלה וג’ינרוט סרטונים של עד 3 דקות כל אחד.

 

הרשמה ראשונית ל-Heygen

* צילום מסך של עמוד פתיחת חשבון ב-Heygen

 

 

  • לאחר ההרשמה הראשונית תגיעו לעמוד הבית של Heygen, שם יופיעו לכם 1 עד 3 אוואטארים דיגיטליים (Instant Avatars) בהתאם לחבילה שלכם. לחצו על אחד מהספוטים הפנויים (מודגשים בתמונה מטה באדום).

 

יצירת אווטאר עם Heygen

* באדום: כפתורי יצירת האוואטרים המיידיים בדמותכם (Instant Avatar).

 

 

  • במסך הבא תפגשו בסרטון של מייסד Heygen – אפשר לדלג את הצפייה בסרטון זה וללחוץ על הכפתור הסגול Get Started (אלא אם אתם ממש סקרנים…)

 

הסבר על יצירת אווטאר עם Heygen

* צילום מסך מתוך Heygen. אפשר לדלג על הסרטון…

 

 

  • במסך הבא תקבלו את ההנחיות ליצירת סרטון הבסיס שלכם, שעל בסיסו יבנה האווטאר. להלן עיקרי הדגשים: צלמו סרטון באורך של 2 דקות ומעלה, רצוי ברזולוציה כמה שיותר גבוהה (מומלץ להעיף מבט על הגדרות הוידאו בטלפון הנייד שלכם – לרוב תגלו שאתם לא על הרזולוציה המקסימלית של מצלמת הוידאו שלכם). יש להקליט את הסרטון במקום מואר ושקט. בזמן הסרטון עליכם להביט היישר למצלמה ולהקפיד לעשות פאוזה של כשנייה בין משפט למשפט (כשהפה שלכם סגור). אפשר להשתמש בתנועות ידיים גנריות (אך להקפיד שלא יעברו את גובה החזה). יש להקפיד שתנועות הידיים לא יסתירו את הפנים ולא יהיו מוגזמות. חשוב שהסרטון יהיה רציף, ללא עריכות וללא פאוזות ארוכות מדי בדיבור. חשוב לשבת בתנוחה קבועה ולא לזוז יותר מדי. וודאו שאין צללים על הפנים שלכם ושאתם לא מסיטים את המבט למקום אחר (זכרו – מקדו את המבט במצלמה). אם אתם ממש רוצים, במסמך הבא יש את ההנחיות המלאות (באנגלית), אבל באמת שזה העיקר. אתם יכולים לדבר באיזו שפה שאתם רוצים וזה ממש לא משנה על מה תדברו – העיקר שיהיה ל-Heygen מספיק חומר גלם מצולם ומספיק הקלטות של הקול שלכם כדי לבנות מודל קול ואוואטאר דיגיטלי על בסיס דמותכם.

 

הנחיות ליצירת אוואטאר דרך HeyGen

* תקציר ההנחיות של Heygen ליצירת אוואטאר דיגיטלי.

 

 

  •  בשלב הבא תתבקשו להעלות את הסרטון שהקלטתם מבעוד מועד. ישנן שתי אפשרויות – להשתמש בסרטון שהוקלט מראש או להקליט סרטון עם מצלמת המחשב והמיקרופון שלו. כמובן שזו אופציה פחות טובה ומומלץ להשקיע בהקלטה איכותית מראש (אם יש לכם גישה למצלמה מקצועית ולא טלפון אז עדיף, אבל מנסיונות שלי גם מצלמות סמארטפונים עושות עבודה מצוינת). בתחתית המסך תוכלו לראות דוגמאות רצויות שהחברה מספקת. לאחר שתעלו את הסרטון תתבקשו לאשר שוב שהפנים שלכם גלויות, שאתם מסתכלים כל הזמן לאותו מקום (למצלמה), שיש פאוזות קצרות בין משפט למשפט ושהסביבה שלכם מוארת ושקטה. לאחר סימון וי על כל האפשרויות הנ”ל תוכלו ללחוץ על כפתור My Footage Looks Good שיעלה בפועל את הסרטון לפלטפורמה. שימו לב שיש אפשרות לסמן וי גם בתחתית המסך על בקשת אישור לעשות שימוש בוידאו שלכם לאימון המודלים של Heygen (על כל מה שמשתמע מכך). אתם לא חייבים לסמן אופציה זו אם אתם לא רוצים.

 

העלאת הסרטון לאתר HeyGen

* מסך העלאת הסרטון.

 

  • כמעט סיימנו – בשלב האחרון תצטרכו לצלם סרטון הסכמה שמוכיח שאתם אכן אתם ושהאווטאר שאתם מנסים ליצור הוא שלכם ולא של אדם אחר. במהלך הסרטון תתבקשו להקריא למצלמת המחשב טקסט קבוע מראש. ברגע שאתם מוכנים לחצו על הכפתור הסגול: Start Recording.

 

סרטון הסכמה באתר HeyGen

* הטקסט שתצטרכו להקריא מול המצלמה כדי לתת את הסכמתכם.

 

  • וזהו זה – בסיום התהליך Heygen יתחילו להפיק את האוואטאר הדיגיטלי שלכם. התהליך לוקח כ10-20 דק’ ובסופו תקבלו מייל אישור.

 

 

הגיע הזמן להתמקצע!

אני מלמד על Heygen, על מגוון הפיצ’רים המיוחדים שלו בסדנת ה-AI בוידאו שלי. בסדנה תלמדו לעבוד עם מחוללי הוידאו המובילים בשוק, כמו ראנוויי (Runway) Gen1 ו-Gen2, קאיבר (Kaiber), וונדר סטודיו (Wonder Studio), ועוד. וכמובן שלקוראי המגזין שלנו יש הנחה! למימוש ההטבה הזינו את קוד הקופון LETSAI בלינק הבא.

 

סדנת AI בוידאו

 

תרגום ודיבוב סרטונים לשפות אחרות עם Heygen

להייג’ן יש פיצ’ר מדהים נוסף (שאגב, הפך רלוונטי מתמיד בימי המלחמה בכלל במלחמת ההסברה בפרט). מוזמנים לצפות בסרטון הקצר הבא שמסביר על הפי’צר ועל התהליך:

 

* למדו לדבר שפה זרה בשניות… סתם סתם – הפיצ’ר המדהים הזה מאפשר לכם לקחת סרטון שלכם באנגלית (או באחת מהשפות התומכות) ואז לתרגם ולדובב אותו בשניות למגוון שפות אחרות. התוצאה – סרטון שלכם מדברים בקולכם האמיתי בשפה זרה בצורה קוהרנטית ומובנת.

 

התוסף של Heygen ל-ChatGPT

להייג’ן יש גם פלאגאין ל-ChatGPT, מה שמאפשר לכם ליצור אוואטארים ישירות מתוך מודל השפה האהוב. עם זאת, לא מדובר באוואטאר שלכם, אלא של דמויות גנריות מתוך המאגר של Heygen.

 

איך עושים את זה?

1. מתקינים את הפלאגאין של HeyGen בתוך שרשור חדש ב-ChatGPT (צריך כמובן מנוי ל-GPT PLUS).
2. מתארים לו את הסרטון הרצוי (אפשר לתת לו טקסט מוכן מראש ואפשר לבקש ממנו לג’נרט טקסט).
3. וזהו – יוצאים לדרך. תוך שניות תקבלו לינק לסרטון האווטאר שלכם, שנוצר בעזרת HeyGen.

 

מוזמנים לצפות בסרטון הבא שמדגים את כל התהליך:

 

* שימו לב שבסוף הסרטון יש הסבר על פיצ’ר נוסף של Heygen – פייס סוואפ בוידאו.

רוצים להתמקצע?

בואו ללמוד איתנו בינה מלאכותית בקורס המקיף, העשיר והמבוקש בשוק. הצטרפו לאלפים הרבים שכבר עברו את הקורסים והסדנאות שלנו. פרטים והרשמה באתר.

לקבלת הנחה במחיר הקורסים – הזינו את קוד הקופון LETSAI
,
קצת על סדנת ה-Midjourney שלי

בכל חודש אני פותח סדנת מידג’רני בשני חלקים.

סדנת Midjourney בשני חלקים

חשוב לציין, סדנה זו היא חלק מהקורס המלא והמקיף שלי (שכולל 12 מפגשים).

קורס בינה מלאכותית AI

בסדנה אני מלמד את הטכניקה הזו, לצד טכניקות רבות אחרות, פקודות מיוחדות, פרמטרים, פרומפטרים ואינטגרציה עם ChatGPT, ועוד הרבה דברים טובים. שני מפגשים שבסופם אתם אשפי מידג’רני!

וכן – יש גם הנחה. קוד הקופון LETSAI יקנה לכם 10% הנחה. למימוש ההטבה הזינו את הקוד בעמוד התשלום.

הישארו מעודכנים

רוצים לקבל עדכונים בלייב? רוצים מקום בו אתם יכולים להתייעץ עם מומחי AI, לשאול שאלות ולקבל תשובות? רוצים לשמוע על מבצעים והטבות לכלי ה-AI שמשנים את העולם? הצטרפו לקהילות ה-AI שלנו.

 

 

אפשר גם להרשם לניוזלטר שלנו

 

רוצים הרצאה או ייעוץ של אביתר אדרי?
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם עם המידע הרלוונטי
אולי יעניין אותך גם...
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

תפריט נגישות

letsAI - בינה מלאכותית

בואו להתמקצע!

הקורס המקיף והמבוקש ביותר בשוק – כ-100 שיעורים ותכנים (מקוונים + לייב זום).

הקורס בנוי מ-7 יחידות תוכן המחולקות לפי נושאים מעולמות הבינה המלאכותית (מודלי שפה, מחוללי תמונות, מחוללי וידאו וכן הלאה)

קופון הנחה: LETSAI

איך בונים אוואטאר דיגיטלי בדמותכם בשניות?!