× Send

הכירו את סוכני ה-AI של D-ID

אווטארים עם D-ID
תוכן עניינים

למי שלא מכיר, D-ID היא חברה ישראלית, ואחת מחלוצות האווטארים הג’נרטיביים. היא אחת החברות הראשונות בעולם שיצרו “ראשים מדברים” (Talking Heads). כלומר, דמויות AI שניתן להנפיש ולדובב. ניתן לבחור דמויות אלו מתוך מבחר רחב שהחברה מעמידה לרשות המשתמשים, אך יש גם אפשרות לג’נרט דמות בתוך הממשק של D-ID או אפילו ליצור דמות במחולל תמונות אחר ולהעלות אותה ל-D-ID). עם הזמן צמחו לחברה מתחרות רציניות בתחום – אחת מהן היא Heygen, והיה נדמה לרגע ש-D-ID עלולה להישאר מאחור. אבל בישראל כמו בישראל לא נחים על זרי דפנה ולא נרדמים בשמירה. החבר’ה מ-D-ID המשיכו לפתח ולשחרר מוצרים מהפכניים חדשים, מהם נציג שניים היום:

 

אבל לפני הכול – הישארו מעודכנים! הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ולא תפספסו שום עדכונים, חידושים או מידעים על כלים חדש שיוצאים.

ממליצים לכם להצטרף גם לקהילות ה-AI של LetsAI בוואטסאפ ובטלגרם. רוצים לשמוע על הקורסים וסדנאות ה-AI שלנו? לחצו פה.

 

 

הראשון הוא כלי ליצירת סוכני AI שמתקשרים בזמן אמת עם המשתמשים, הן במישור טקסטואלי (כתוב), ויזואלי (הנפשת פני הדמות) וקולית (הדמות מדברת בפועל).

 

הכלי השני הוא צ’אט מיוחד שמאפשר לייצר אווטאר שכזה, איתו ניתן לדבר בזמן אמת.

 

בסרטון הבא תוכלו לראות הדגמה בלייב שלי, מדבר עם סוכן שכזה, שבניתי לשיווק הקורסים שלנו. הקטע לקוח מתוך הרצאת ה-AI למנהלים של עומר הררי ושלי.

 

 

סוכני AI מבית D-ID

לפני הכל, צפו בסרטון ההשקה של פיצ’ר סוכני ה-AI של D-ID:

 

 

איך מקבלים גישה ל-D-ID ai?

כדי לקבל גישה לכלי, יש להכנס לאתר הבא.

 

מה זה בכלל סוכן AI ואיך זה עובד?

סוכני ה-AI של D-ID הם סייעני בינה מלאכותית אוטונומיים שיכולים לענות על שאלות על בסיס הידע שהעלה הבעלים שלהם, ולבצע תפקיד או משימה ספציפית שיעילים עבור מקרי שימוש עסקיים או אישיים. הם יכולים לעזור למשתמשים בכל דבר החל מלימוד אסטרונומיה, ניתוח מסמכים, ואפילו לשמש כפלטפורמה למשפיענים או חברות המעוניינים בממשק צ’אט שינהל שיח אנושי עם העוקבים שלהם. כל סוכן הוא מומחה בתחום אחר ויש לו גישה לידע ייעודי שהיוצר שלו סיפק. סוכנים אלו משתמשים בעיבוד שפה טבעית (NLP) ובינה מלאכותית ג’נרטיבית כדי להבין את הקלט הטקסטואלי או הקולי שלך, ואז לספק תגובות רלוונטיות או לבצע משימות. סוכנים יכולים לענות על שאלות, לספר סיפורים, לתת המלצות ועוד. 

 

על ידי מיזוג הטכנולוגיה המתקדמת של מודלי שפה עם החום האנושי שמתקבל בעת תקשורת מול דמות אנושית פנים אל פנים, סוכני ה-AI של D-ID מצליחים לייצר חוויית תקשורת דיגיטלית חדשה בין אדם למכונה. חוויה אישית ואנושית יותר, אינטימית יותר וטבעית יותר. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את מראה הסוכן שתרצו ליצור, לבחור את הקול שלו, לתאר כיצד אתם רוצים שהוא יתקשר, ולספק לו מסמכים כדי להרחיב ולהתאים אישית את בסיס הידע שלו. בתוך דקות ספורות תקבלו “אדם דיגיטלי” מוכן לפעולה, איתו אפשר לשוחח בדיוק כמו עם בן אדם אמיתי.

 

סוכני AI של D-ID

* איך עובדים סוכני ה-AI של D-ID. מקור: האתר של D-ID

 

אז איך זה באמת עובד? בשלב הראשון המשתמש שואל שאלה (מזין פרומפט טקסטואלי). המידע מתקבל במערכת ובעזרת מודלי החישוב מתבצע ניתוח של השאלה ושליפת הידע. המידע מעובד במודל שפה גדול שמנסח תשובה לשאלה שנשאלה. האווטאר הדיגיטלי (סוכן ה-AI) מונפש בהתאם לטקסט. כל התהליך הזה קורה בזמן אמת ובצורה פלואידית. מדהים!

 

מה ההבדל בין סוכני ה-AI של D-ID לבין כלים/סוכנים אחרים?

  • קאסטומיזציה מוחלטת: התאמה אישית של סוכן הD-ID מאפשרת לכם להתאים אותם לצרכים הספציפיים שלכם, ולהביא נוכחות ידידותית ואקטיבית בכל אינטראקציה.
  • צעד אחד מעבר לטקסט: הסוכנים מקשיבים, מגיבים, ומציעים מימד אנושי לשיחות דיגיטליות. חוויה שונה לחלוטין משיחה עם מודל שפה גדול כמו ChatGPT או Claud.
  • תגובות מהירות ומדויקות: עם דיוק של מעל 90% המסופק בפחות משתי שניות, השאילתות שלכם מקבלות מענה מהיר ומדויק במיוחד.
  • אמינות וחדשנות: הודות לטכנולוגיית retrieval augmented generation (RAG), סוכני ה-AI של D-ID משתחררים מהגבלות מודלי שפה טיפוסיים, ומספקים מידע מעודכן ומשופר.

 

בסרטון הבא תוכלו לראות את היתרונות של סוכני AI לעומת ממשקי צ’אט מסורתיים:

 

 

איך יוצרים סוכן AI עם D-ID?

כל אחד יכול ליצור סוכן AI, ללא כל ידע בקידוד. יצירת סוכן קלה כמו בחירת תפקיד, מתן הוראות לסוכן והעלאת ידע נוסף. כל מה שאתם צריכים הוא חשבון ב-D-ID ובקשת גישה דרך הרשימה המוקדמת (פירוט מעלה). לאחר קבלת הגישה תוכלו להשתמש בפלטפורמת הסוכנים, לה יש ממשק נוח ואינטואיטיבי במיוחד! תוכלו לאמן את הסוכן שלכם על דאטה ייעודית, מה שיהפוך אותו למומחה בתחומו, יועץ או סייען יעיל במיוחד. בסופו של דבר, מה שהסוכן שלכם יעשה תלוי לחלוטין בכם ובמידע שתספקו לו (וכמובן גם לאינפוטים שהוא יקבל ממשתמש הקצה). המסמכים והנתונים שתעלו יספקו לסוכן שלכם דאטה שאינו זמין ל-LLM (מודל השפה) עליו מבוססים הסוכנים. לדוגמה, המסמכים והנתונים שלכם יכולים להכיל חדשות עדכניות או מידע שאינו פומבי. אפשר להעלות קבצי PDF, קבצי טקסט או אפילו מצגת PowerPoint (קובץ PPT), מה שיעצים משמעותית את המומחיות והיכולות של הסוכן שלכם. בהמשך יהיה ניתן להעלות גם לינקים לאתרי אינטרנט (פונקציה זו עדיין לא נתמכת, אך לדברי החברה תהיה בעתיד הקרוב). עבור תוצאות אופטימליות, מומלץ להעלות מסמכים המכילים מידע רלוונטי ומדויק עבור התפקיד של הסוכן שברצונכם לבנות.

 

חשוב לדעת: המסמכים שלכם נגישים רק לכם ולסוכנים שתבנו ויקבלו גישה לדאטה שלכם. עם זאת, חשוב לזכור שאם אתם מאפשרים למשתמשים אחרים לשוחח עם הסוכן שלכם, אז הם יכולים גם ללמוד על תוכן מסמכים ונתונים אלו.

 

לפניכם סרטון הדרכה קצרצר המסביר איך אפשר לבנות סוכן AI שכזה:

 

 

איך ניתן לשוחח בפועל עם סוכן ה-AI?

לאחר יצירת סוכן ה-AI שלכם, תוכלו להנגיש אותו לקהלים שלכם ע”י הטמעתו באתר או ע”י משלוח לינק שמפנה לסוכן שלכם. הקהלים שלכם יכולים להתחיל לייצר שיח מול הסוכן שלכם. הם יכולים להקליד שאלות בתיבת הקלט הטקסטואלית, או אף לדבר איתו במישור קולי ע”י לחיצה על סמל המיקרופון ודיבור בקולם. ל-D-ID יש טכנולוגיית המרת דיבור לטקסט שתאפשר שיח זורם וטבעי.

 

אלו קולות זמינים לסוכני ה-AI של D-ID?

בעת יצירת סוכן תקבלו גישה למגוון קולות עשיר, מתוך המבחר של D-ID. קולות באיכות גבוהה מ-ElevenLabs יהיו זמינים רק עבור חלק מהתוכניות (Pro, Advanced, and Enterprise).

 

האם המידע שלי מוגן וחסוי?

חשוב מאוד להגן על הפרטיות שלכם, ולכן בכל מצב לא מומלץ לשתף, לחשוף או להעלות פרטים אישיים או מידע אישי רגיש, הן בשלב אימון הסוכן והן בשלב השיח עימו.

 

קצת דוגמאות… איך זה נראה בפועל?

שימו לב איך זה נראה בפועל. יובל אבידני בנה סוכן AI בעזרת הפלטפורמה של D-ID. בדוגמה הראשונה הוא בנה סוכן בו בן דמותו משיב למשתמשים. בדוגמה השניים הוא בנה סוכן העונה לשם “האוס” (תכף תבינו למה) שמתפקד כסוכן נדל”ן עם מאגר ידע על דירות, אשר משיב על פי המאגר שברשותו.

 

@yuval.ai

This is so cool: custom AI avatars with custom knowledge base! I built myself and also built a real estate salesman! Check it oit! So cool D- ID!! 🚀🚀🚀 #ai #did #artificialintelligence #avidani #hackit #yuvai #deepfake #avatar #aiavatar #interfacesevolve #בינהמלאכותית #דיפפייק #אוואטר #אווטאר

♬ צליל מקורי – Yuval Avidani (AI)

* קרדיט: יובל אבידני.

 

לשוחח עם ChatD-ID

לא רק סוכני בינה מלאכותית! D-ID היא האפליקציה הראשונה שמאפשרת שיחות פנים אל פנים עם ChatGPT. זו ההזדמנות שלכם לתת למודל השפה שלכם דמות, איתה אפשר לשוחח, ממש כמו שיחה עם אדם אמיתי. והכי חשוב – כל הפאן הזה חינמי לגמרי (בחבילת התנסות מוגבלת). אבל לפני הכל, צפו בסרטון הבא:

 

 

הוסיפו “מגע אנושי” לשיחות שלכם עם AI ונהלו שיחה בזמן אמת עם “אדם דיגיטלי” המונע על ידי שילוב של טכנולוגיית D-ID, LLM ו-NLP. היכולות המתקדמות של D-ID בהנפשת פנים מאפשרות למשתמשים לקבל חוויית שיחה עם בינה מלאכותית באופן אנושי וטבעי יותר, באמצעות דיבור ווידאו במקום שיחה במישור טקסטואלי בלבד.

 

הפיצ’ר זמין לניסיון חינם בחבילה מוגבלת. כדי לקבל גישה לכלי, לחצו פה. משתמשים יכולים לקיים עד חמישה צ’טים עם אדם דיגיטלי, כל צ’ט מורכב מ-6 אינטראקציות הלוך ושוב. בסרטון הבא תוכלו לראות שיחה לדוגמה שלי, עם דמות בשם אוליביה:

 

 

* השיחה שלי עם אוליביה – אווטאטרית דיגיטלית מבית D-ID שהופכת את השיחה עם ChatGPT לקולחת וזורמת הרבה יותר.

 

 

אולי גם זה יעניין אתכם…

קבלו מדריך מפורט שילמד אתכם צעד אחר צעד איך ליצור אווטאטר מתקדם בדמותכם, שיראה, ישמע ויתנהג בדיוק כמוכם! לקריאה לחצו כאן.

 

אווטאר דיגיטלי עם Heygen

 

סדנת יצירת אווטארים ומחוללי וידאו

קחו את היכולות שלכם צעד אחד קדימה, והצטרפו לסדנה מקיפה על כלי ה-AI בוידאו החזקים בשוק, לצד כלים ליצירת אווטאטרים דיגיטליים. פרטים והרשמה כאן.

 

סדנת AI בוידאו

 

קורס בינה מלאכותית

 קורס בינה מלאכותית

רוצים להתמקצע?

בואו ללמוד איתנו בינה מלאכותית בקורס המקיף, העשיר והמבוקש בשוק. הצטרפו לאלפים הרבים שכבר עברו את הקורסים והסדנאות שלנו. פרטים והרשמה באתר.

לקבלת הנחה במחיר הקורסים – הזינו את קוד הקופון LETSAI
הישארו מעודכנים

רוצים לקבל עדכונים בלייב? רוצים מקום בו אתם יכולים להתייעץ עם מומחי AI, לשאול שאלות ולקבל תשובות? רוצים לשמוע על מבצעים והטבות לכלי ה-AI שמשנים את העולם? הצטרפו לקהילות ה-AI שלנו.

 

 

אפשר גם להרשם לניוזלטר שלנו

 

רוצים הרצאה או ייעוץ של אביתר אדרי?
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם עם המידע הרלוונטי
אולי יעניין אותך גם...
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

תפריט נגישות

letsAI - בינה מלאכותית

הכירו את סוכני ה-AI של D-ID