× Send

מסלול חדש לחברות וארגונים בקלוד: Team Plan

תכנית Team Plan לצוותים - קלוד
תוכן עניינים

אנטרופיק הכריזה על שדרוגים משמעותיים למסלול המיועד לצוותים, לחברות ולארגונים בצ’טבוט ומודל השפה הגדול ‘קלוד’. שדרוגים אלה יעצימו את היכולת של הכלי המדהים הזה לייעל מחלקות וצוותים בכל הנוגע לשיתוף, לניתוח ולניהול מידע ונתונים.

 

אבל לפני הכול – הישארו מעודכנים! הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ולא תפספסו שום עדכון, חידוש או מידע על כלי חדש שיוצא.

ממליצים לכם להצטרף גם לקהילות ה־AI של LetsAI בוואטסאפ ובטלגרם. רוצים לשמוע על הקורסים וסדנאות ה־AI שלנו? לחצו פה.

 

קלוד לצוותים Team Plan

ב־1 במאי 2024 השיקה אנטרופיק מסלול חדש לארגונים וחברות. המסלול מכונה ‘Team’ ומיועד לצוותים ולמחלקות. התוכנית החדשה מאפשרת ליצור סביבת עבודה משודרגת בשימוש מוגבר לחברי הצוות. היא כוללת כלים לניהול משתמשים וחיובים. מדובר בדרך חדשה לגמרי לנצל את משפחת המודלים המתקדמים של אנטרופיק ו־Claude 3 בצוותים ובמחלקות. התוכנית הזאת תעלה 30 דולר לחודש למשתמש.

 

אבל זה לא הכול! אנטרופיק גם השיקה אפליקציה ל־iOS לקלוד, שזמינה להורדה בחינם לכל המשתמשים שלה. האפליקציה מציעה את אותה חוויה אינטואיטיבית שיש באתר אבל בפורמט שמתאים למובייל. היא כוללת סנכרון של היסטוריית הצ’אטים בין המכשירים, תומכת בהעלאה ישירה של תמונות מהמכשיר ומשלבת את היכולות המרשימים של קלוד בעיבוד התמונה ובניתוחה. האפליקציה תומכת כמובן גם במסלול Team PLan ותוכלו לקרוא עליה פה.

 

בתחילת הדרך הושק קלוד כמודל שפה גדול (LLM) שיושב בתוך ממשק צ’טבוט ג’נרטיבי פשוט ביותר עם ממשק נקי ומינימלי. מטרתו הראשונית הייתה לעזור ליחידים, אבל ליכולות של הכלי המדהים הזה יש פוטנציאל אדיר לייעל ולקדם עסקים וחברות. יכולות עיבוד הנתונים וניתוח הטקסטים של מודלי שפה גדולים הם כוח אדיר למגזר העסקי והפרטי וגם למגזר השלישי. בזכות המסלול החדש מחלקות וצוותים יכולים לנצל את העוצמה של מודלי ה־AI המתקדמים ביותר שיש לאנטרופיק (ולחברה יש הרבה מה להציע). בין שמדובר בשימוש בקלוד כשותף לעבודה מעמיקה, מומחה בעל ידע נרחב שהוא שותף יצירתי, ובין שמדובר בסתם עוזר שזמין תמיד, קלוד משפר את היכולות של כל עובד ומאפשר לעסקים להגיע לרמות חדשות של פריון ולהשיג תוצאות טובות יותר הן לעובדים בודדים והן לצוותים.

 

מה כולל המסלול של קלוד לצוותים בעסקים וחברות?

קלוד מאפשרת לחברות לעצב את תהליכי העבודה שלהן בהתבסס על הצרכים ועל היעדים הייחודיים של הצוותים שלהן. במקום שהכלים המסורתיים הקיימים בשוק יגבילו עסקים, חברות וארגונים, כלי GenAI נותנים להם גישה לטכנולוגיות שעד לפני חודשים ספורים היו בגדר חלום רחוק. התוכנית החדשה לצוותים נבנתה עם תשומת לב לאבטחת מידע ולפרטיות נתונים, וכך היא גם עוזרת להגן על מידע עסקי רגיש. להלן טעימה מהפיצ’רים הזמינים בתוכנית:

 

שימוש מוגבר:

התוכנית החדשה נותנת זמן שימוש רב יותר פר משתמש בהשוואה לתוכנית ה־Pro של קלוד ומאפשרת לכל חבר צוות להגדיל באופן ניכר את מספר השיחות שהוא יכול לנהל עם קלוד.

 

גישה למשפחת המודלים Claude 3

התוכנית מציעה את משפחת המודלים המלאה של Claude 3, שכוללת את Opus, Sonnet ו־Haiku, ובכך נותנת לצוותים ולמשתמשים עסקיים חבילה של מודלי AI חדשניים המתאימים לשימושים שונים. תוכלו לבחור את המודל המתאים ביותר לצרכים העסקיים הספציפיים שלכם. מוזמנים לקרוא על ההבדלים בין המודלים השונים פה.

 

חלון הקשר של 200,000 טוקנים

חלון קונטקסט גדול במיוחד מאפשר לעסקים לעבד מסמכים ארוכים (כמו מאמרי מחקר וחוזים משפטיים), לדון בנושאים מורכבים (כמו תחזיות פיננסיות ותכנון מוצרים) ולנהל שיחות רב־שלביות (כמו פניות לשירות לקוחות ודיונים על תכנון פרויקטים), וכך לסייע ליחידים ולצוותים להפיק תובנות עמוקות יותר מהנתונים שלהם.

 

כלי ניהול למנהלים ולניהול חיובים

המודלים של קלוד יודעים לעבד נתונים מספריים וקובצי נתונים כמו PDF או קובצי אקסל. הוא יכול לסייע בניהול משתמשים וחיובים ובצמצום עלויות תפעול.

 

כל מה שיש ב־Pro והרבה יותר

תוכנית הצוותים החדשה כוללת את כל התכונות של Claude Pro לרבות קבלת עדיפות בשעות שיא, גישה מוקדמת לתכונות חדשות, שיעורי שימוש גבוהים יותר ועוד. וכמובן כל זה מגיע יחד עם ממשק חדש המאפשר שיתוף מידע וקבצים ועבודת צוות יעילה יותר המושתתת על הפיצ’רים המתקדמים של קלוד – ניתוח טקסטים ועיבודם, ניתוח נתונים, עיבוד וניתוח תמונה, יכולת כתיבה יצירתית מרשימה, סינתזה בין קבצים וטקסטים, דליית מידע מתוך מאגרים ועוד.

 

שיפורים נוספים בעתיד הקרוב

לדברי אנטרופיק, בשבועות הקרובים יושקו תכונות שיתוף פעולה נוספות. בסרטון שאנטרופיק שחררו אפשר לקבל טעימה מהשיפורים העתידיים הללו שישתלבו במסלול החדש – Team Plan – של Claude.

 

 

 

הגברת האמינות והמהימנות של הבוט

ציטוטים ממקורות מהימנים לאימות טענות שנוצרו באמצעות מודלי ה־AI של קלוד – זה יאפשר לבדוק ולתקף את התוכן שקלוד מייצר וכך להגביר את אמינותו ואת מהימנותו.

 

חיבור למערכות CRM

אינטגרציות עם מאגרי נתונים או מערכות לניהול קשרי לקוחות (CRM) לצד שימוש בקודים יאפשרו לצוותים לשלב בין קלוד ובין הנתונים והמערכות שהם כבר משתמשים בהם, ולקבל מהם הרבה יותר.

 

שיתוף חסר תקדים בין עובדים בארגון

התוכנית החדשה תאפשר ממשקי עבודה עם יכולות מתקדמות שיאפשרו לעובדים לשתף פעולה ולשפר מסמכים או פרויקטים בעזרת יכולות ה־AI, וכל זה בעבודת צוות שתאפשר למידת עמיתים. מדובר בדרך חכמה ויעילה יותר לבצע משימות, ליצור יחד פרויקטים וליהנות מתהליך יצירה קולקטיבי וחלק יותר, והכול תוך כדי שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר לאבטחת מידע ולבטיחותו, שקלוד כבר מתהדר בהם.

 

איך מתחברים לתוכנית הצוותים של קלוד?

אם ברצונכם להצטרף לתוכנית הצוותים החדשה (Team Plan) של Claude ולהתחיל להשתמש בה, תוכלו לעשות זאת כבר עכשיו באתר. פשוט כנסו לצ’ט, לחצו על ‘הגדרות’ ובחרו ב־Upgrade.

 

כמה זה עולה והאם זה שווה את הכסף?

תנאי תוכנית הצוותים והעלויות שלה 

תוכנית הצוותים החדשה (Team plan) עולה 30 דולר לחודש למשתמש וכוללת מספר מינימלי של 5 משתמשים. כלומר העלות המינימלית לתוכנית הצוות היא 150 דולר לחודש לצוות של 5 משתמשים.

 

תנו לבינה המלאכותית לעבוד בשבילכם ואיתכם

נדגיש שמדובר בתוכנית חדשה ומשודרגת המיועדת במיוחד לצרכים של צוותים עסקיים המעוניינים לנצל את המודלים המתקדמים של קלוד לשיפור התפוקה שלהם ושיתוף הפעולה ביניהם. התוכנית כוללת כלים ייחודיים לניהול משתמשים ומנוי בחיוב מרכזי ומקילה מאוד את השילוב של הבינה המלאכותית ואת הטמעתה בתהליכי העבודה והיצירה של חברות. זוהי ההזדמנות לצוותים להצטרף לתוכנית ולקחת חלק במהפכת ה־AI, להתייעל, לחסוך זמן וכסף ולקבל גישה לטכנולוגיות מהפכניות שיכולות להצעיד את החברה, העסק או הארגון קדימה.

 

שימוש בכלי AI חוסך 2.7 שעות עבודה לכל עובד בארגון!

מחקרים מוכיחים ששימוש בכלי AI חוסך 2.7 שעות עבודה ביום פר עובד (1). עכשיו תכפילו את המספר הזה בכמות העובדים שלכם ובעלות שאתם משלמים להם לשעה. זה הסכום שתוכנית הצוותים יכולה לחסוך לכם ביום עבודה אחד! האם 3 שעות עבודה של עובד שלכם כפול כמות ימי העבודה שלו בחודש שווים יותר מ־30 דולר? סביר להניח שהתשובה לשאלה הזאת היא כן. אם כך, יכול להיות שהתוכנית הזאת תשתלם מאוד לעסק או לארגון שלכם.

 

אין ספק שהחידושים האלה יעצימו את היכולות של צוותים בסביבת העבודה המודרנית ויעזרו להם לשתף פעולה, לנהל מידע ולשפר את העבודה המשותפת. וכמו שאני מכיר את אנטרופיק, זוהי רק ההתחלה! סביר שנשמע על עוד התפתחויות מרתקות בנושא הזה בקרוב מאוד.

 

קורס AI למנהלים – בינה מלאכותית במשרד

בשנים האחרונות צברנו ניסיון אדיר בליווי עשרות חברות וארגונים בארץ ובעולם, העברנו מאות הרצאות, סדנאות והכשרות, ועזרנו לעסקים בתהליכי אפיון והטמעה של AI. ארזנו את כל המידע הזה בקורס חדש המיועד למנהלים ובכירים. קורס זה ייתן לכם את כל הכלים לניהול העסק בשילוב טכנולוגיות מתקדמות של בינה מלאכותית. לפרטים נוספים לחצו פה. למידע על השירותים שלנו לעסקים ולחברות לחצו פה. נשמח לספר לכם על סדרת הכשרות שלנו לשילוב AI במשרד; תנו לבינה המלאכותית לעבוד בשבילכם ולמענכם.

 

קורס ai למנהלים

קורס AI למנהלים

.

 

 

 

* (1) מתוך מחקר של HubSpot בקרב קהלים ב־APAC.

רוצים להתמקצע?

בואו ללמוד איתנו בינה מלאכותית בקורס המקיף, העשיר והמבוקש בשוק. הצטרפו לאלפים הרבים שכבר עברו את הקורסים והסדנאות שלנו. פרטים והרשמה באתר.

לקבלת הנחה במחיר הקורסים – הזינו את קוד הקופון LETSAI
הישארו מעודכנים

רוצים לקבל עדכונים בלייב? רוצים מקום בו אתם יכולים להתייעץ עם מומחי AI, לשאול שאלות ולקבל תשובות? רוצים לשמוע על מבצעים והטבות לכלי ה-AI שמשנים את העולם? הצטרפו לקהילות ה-AI שלנו.

 

 

אפשר גם להרשם לניוזלטר שלנו

 

רוצים הרצאה או ייעוץ של אביתר אדרי?
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם עם המידע הרלוונטי
אולי יעניין אותך גם...
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

תפריט נגישות

letsAI - בינה מלאכותית

מסלול חדש לחברות וארגונים בקלוד: Team Plan