× Send

איך להוסיף את ה-GPTs שבניתם לחנות ה-GPTs של OpenAI

GPTS
תוכן עניינים

בניתם GPT מותאם אישית? מדהים! עכשיו הגיע הזמן שכל העולם יהנה ממנו! OpenAI פתחו את האפשרות לבוני GPTs להעלות את ה-GPT שבנו לחנות ה-GPTs הגלובלית שלהם – GPT Store. אז איך בעצם עושים את זה?

 

אבל לפני הכל – הישארו מעודכנים! הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ולא תפספסו שום עדכון, חידוש או מידע על כלי חדש שיוצא…

 

מה זה בכלל GPTs

בסוף 2023 הוסיפה חברת OpenAI את האפשרות לתכנת את הצ’אטבוט הג’נרטיבי המפורסם והמצליח בעולם: ChatGPT. בפועל – החברה נתנה לכל אדם בעולם את היכולת לבנות GPT משלו – מעין גרסה מקומית של ChatGPT, אותה הוא יכול לבנות, לתכנת, לערוך ולהתאים לכל שימוש העולה על רוחו, ללא שום צורך בידע קודם או ניסיון בכתיבת קוד. המשמעות מרחיקת לכת! כל אחד בכל מקום יכול ליצור מוצרים ג’נרטיביים המבוססים על הטכנולוגיה של OpenAI ו-ChatGPT ללא שום סיבוכים מיותרים כמו שימוש ב-API ועוד. כל זה קורה בתוך הממשק הנוח והאינטואיטיבי של ChatGPT, בו אתם פשוט מסבירים לג’פטו מה אתם רוצים שהוא יעשה (אפילו בעברית), והוא עושה לומד לתת מענה לצרכים שלכם. כך אתם יכולים להתאים אותו לצרכים ולשימושים שלכם באופן מוחלט ואף לאמן אותו על נתונים ייחודיים כרצונכם. בקיצר… כלי עוצמתי במיוחד!

 

להרחבה, מוזמנים לקרוא את המדריך המקיף שלנו על ChatGPT

 

chatgpt Instructions

המדריך המלא ל-ChatGPT

 

איך מעלים את ה-GPT שלי לחנות של OpenAI?

ב-4.1.24 קיבלו בוני ה-GPTs את המיייל הבא:

 

ההודעה ש-OpenAI שלחו ל-GPT Builders

* ההודעה ש-OpenAI שלחו ל-GPT Builders.

 

בהודעה, אשר נשלחה לכל מי שבנה GPT, נכתב כך:

יקר בונה GPT,

אנחנו רוצים לעדכן אותך שאנחנו נשיק את חנות ה-GPT בשבוע הבא. אם אתה מעוניין לשתף את ה-GPT שלך בחנות, תצטרך לבצע את הפעולות הבאות:

תודה שהשקעת זמן בבניית GPT. – צוות ChatGPT

 

אז מה זה בעצם אומר?

כדי להעלות את ה-GPT שלכם לחנות ה-GPTs של OpenAI אתם צריכים לבצע מספר פעולות:

 

 

 • עליכם לאשר את פרופיל ה-Builder שלכם. כדי לעשות זאת, לחצו על ההגדרות (כפתור ההגדרות מופיע לצד שם ותמונת הפרופיל שלכם – לחצו עליהם ותראו את האפשרויות). ראו תמונה מטה. 

 

 • לחצו על settings ואז על builder profile ואז enable your name or a verified website.

 

builder profile

* הנחיות לאישור פרופיל ה-Builder שלכם. 

 

 • בשלב זה יהיה עליכם לאשר את השם שלכם, כפי שיוצג בחנות, ובנוסף, תצטרכו לאשר אתר אינטרנט שבבעלותכם ולעשות לו וריפיקציה. לשם כך, לחצו על הסליידר: Website – Select a domain ואז לחצו על Verify new domain. במסך שנפתח הזינו דומיין של אתר אינטרנט שבבעלותכם (חשוב להזין כתובת ללא תוספות מיותרות כמו http או מקפים מיותרים או www. כלומר – במקום https://letsai.co.il/ רשמו פשוט: letsai.co.il). 

   

ווריפיקציה לאתר

* בצעו וריפיקציה לאתר שלכם.

 

 • לאחר הטמעת הקוד באתר, לחצו על Check. פעולה זו יכולה לקחת גם 30 דקות (עד שהקוד נקלט באתר). אם אתם מקבלים הודעת שגיאה, חכו כחצי שעה ונסו שוב לעשות וריפיקציה.

 

 

 • השלב השלישי והאחרון הוא לוודא שה-GPT שבניתם מוגדר כ-Public, מה שיהפוך אותו לפומבי וזמין לכל העולם. כדי לעשות זאת, לחצו על Edit GPT וכנסו לממשק עריכת ה-GPT שלכם. לחצו על Save ואז וודאו שאופציית Public מסומנת. בסיום לחצו אישור (Confirm). חשוב לציין – GPTs עם Anyone with a link לא יופיעו בחנות ה-GPTs של OpenAI! 

 

הפיכת GPTS לפומבי

* ודאו שה-GPT שלכם פומבי, אחרת הוא לא יופיע בחנות של OpenAI.

 

 

קורס בינה מלאכותית

הצטרפו לקורס המקיף של LetsAI לבינה מלאכותית – הקורס המקיף והמצליח בארץ, בו השתתפו אלפים רבים של אנשים רק בשנה האחרונה. הקורס היחיד שנותן לכם מענה נרחב: גם מודלי שפה, גם מחוללי תמונות, גם מחוללי וידאו, גם בניית בוטים וקסטומיזציה של מודלי שפה, גם בניית סוכני וסייעני AI, גם יצירת אווטארים אישיים, גם AI בהסברה, ואפילו מינוף עצמי (AI בסושיאל + מפגש השמה עם נציגי פייבר שילמד אתכם איך עושים כסף מ-AI ואיך נכנסים לאחד מהשווקים המקוונים הגדולים בארץ). להטבה ייחודית לקוראי המגזין הזינו את קוד הקופון letsai באתר הקורס.

 

 

 

 

 

קצת על GPTs (מתוך מסמך הנחיות המותג של GPT)

מסתבכים עם אנגלית? תרגמנו לכם את החלק שעוסק ב-GPTs בתוך מסמך הנחיות המותג של GPT.

 • GPTs – גרסאות מותאמות אישית של צ’אט גיפיטי שאתה יכול ליצור למטרה ספציפית עם הוראות, ידע מורחב ופעולות מותאמות אישית – זמינות למשתמשי ChatGPT.

 

 • ל-GPT צריך להיות שם קצר מתאים לתצוגה בסרגל הצד של ChatGPT. בחר שם מתאים לאפליקציה או שירות, ולא כותרת של מסמך או וידאו. מומלץ שלא לסיים את שם ה-GPT ב”-GPT”, אם כי זה מותר.

 

 • אם ה-GPT הוא חלק משירות קיים ומספק את כל הפונקציונליות שלו או חלק ממנו, מומלץ שה-GPT ייקרא באותו השם. לדוגמה, אם השירות נקרא “Meowlytics” אז גם ה-GPT צריך להיקרא “Meowlytics”. אם ה-GPT מספק תמיכה לשירות, אז כדאי להוסיף לשם, למשל “Meowlytics API Helper”.

 

 • GPT לא יכול להשתמש בסימן מסחרי של ארגון אחר בשמו או בלוגו שלו אלא אם כן הוא מורשה לעשות זאת. בונים חייבים לאמת את הדומיין שלהם כדי להשתמש בסימני מסחר נפוצים רבים, ו-OpenAI עשויים לאכוף זאת באופן ריאקטיבי עבור אחרים אם מדווחים על כך. בנוסף, שמות המתייחסים לאישים ציבוריים, קללות ונושאים פוגעניים אסורים. אם GPT עושה שימוש בשירותי צד שלישי, לדוגמה כחלק מפעולותיו, אלה יכולים להזכר בתיאור.

 

עיקרי מדיניות השימוש של OpenAI

להלן עיקרי מדיניות השימוש (Usage policies) של חברת OpenAI. לטקסט המלא מומלץ לקרוא את הגרסה הרשמית באתר (לינק מעלה).

 • אנחנו רוצים שכולם ישתמשו בכלים שלנו בצורה בטוחה ואחראית. לכן יצרנו מדיניות שימוש שחלה על כל המשתמשים במודלים, כלים ושירותים של OpenAI.
 • אם נגלה שהמוצר או השימוש שלך אינו עומד במדיניות, נבקש ממך לבצע שינויים נדרשים. הפרות חוזרות או חמורות עלולות לגרור צעדים נוספים.
 • המדיניות עשויה להשתנות ככל שנלמד יותר על שימושים והתעללויות במודלים שלנו.
 • אסור להשתמש במודלים שלנו לפעילות לא חוקית, תוכן מזיק או אלים, נשק, תשתיות קריטיות ועוד.
 • יש דרישות נוספות לשימושים מסוימים, כגון שילוב בתעשיות רפואה, משפטים וחדשות.
 • בנוגע ל-GPTs, המדיניות חלה גם עליהם ואנחנו מצפים שתמשיך להתעדכן עם הלמידה שלנו על הנושא.
 • תוכן פוגעני או אלים: “תוכן שמביע, מסית או מקדם שנאה על בסיס זהות; תוכן שמתכוון להטריד, לאיים או לבריון פרטים; תוכן המקדם או מפאר אלימות.”
 • נשק: “פיתוח נשק”.
 • תשתיות קריטיות: “ניהול או הפעלה של תשתיות קריטיות באנרגיה, תחבורה ומים”.
 • פגיעה בפרטיות: “מעקב או ניטור של פרטים ללא הסכמתם; זיהוי פנים של אזרחים; סיווג פרטים על סמך מאפיינים מוגנים.”

 

מוזמנים להשתמש ב-GPTs שבנינו עבורכם

לרשותכם שני GPTs שבנינו עבורכם ולשימושכם (עליהם נרחיב במאמרים נוספים בהמשך). כמו כן, בהמשך יעלה מדריך מקיף לבניית GPT משלכם. שווה לעקוב.

הפרומפטר של LetsAI

יצרנו לכם פרומפטר (מחולל פרומפטים) שמתאים במיוחד לשימוש במידג’רני (Midjourney). לא צריך לשבור את הראש על הנדסת פרומפטים מורכבת. עם הפרומפטר שלנו תוכלו לכתוב פרומפטים מושלמים בשניות, שיובילו לג’ינרוט מדהימות, במיוחד במידג’רני (אבל לא רק). 

 

איך משתמשים בו ולמי יש גישה לפרומפטר?

 • חשוב לציין – GPTs זמינים רק למנויים בתשלום של מסלול Plus ב-ChatGPT. משתמשים בחבילה החינמית לא יוכלו להשתמש ב-GPTs או בפלאגינים, ולכן לא יוכלו לקבל גישה גם לפרומפטר שלנו.
 • כנסו ללינק הבא על מנת לקבל גישה לפרומפטר שלנו.
 • לאחר כניסה, תראו את המסך הראשי ובו הנחיות קצרות לשימוש בפרומפטר.

 

הפרומפטר של LetsAI

* המסך הראשי של הפרומפטר ובו הנחיות השימוש.

 

 • הפרומפטר עובד בצורה פשוטה וידידותית ביותר! פשוט רשמו מלה או משפט המתארים את הנושא המרכזי של התמונה שברצונכם ליצור ולחצו Enter. לאחר מספר שניות מידג’רני ייצור לכם פרומפט ארוך ומורכב (כן כן… אנחנו יודעים שההמלצה של מידג’רני החל מגרסה 6 היא לייצר פרומפטים תמציתיים יותר, אבל מהניסיון שלנו, מבנה שכזה של פרומפטים מביא לתוצאות משובחות ביותר, במיוחד בגרסה 5.2 וגם בגרסה 6. פשוט נסו בעצמכם ותיווכחו). אגב, אם אתם בכל זאת רוצים לקצר ולדייק את הפרומפט שיצא לכם, אתם יכולים להיכנס למידג’רני ולהפעיל את אופציית /shorten שתקצר את הפרומפט שלכם ותבנה אותו מחדש על פי ההמלצות של מידג’רני. שוב, גם פה זה עניין של טעם וריח. הניסיון שלנו מגלה שפרומפטים מקוצרים שכאלה לאו דווקא יותר טובים מפרומפטים ארוכים כמו שהפרומפטר שלנו מייצר – אבל זה כבר תלוי בכם.

 

 • יש אפשרות גם לג’נרט תמונה המתבססת על פרומפט זה ישירות בתוך ChatGPT בעזרת Dall-e3. כדי לבצע פעולה זו, פשוט רשמו את המלה “צור” ודאלי 3 מיד יג’נרט את התמונה בתוך הפרומפטר. מוזמנים לבצע השוואות בין התוצרים שיצאו לכם בדאלי3 לעומת מידג’רני ולשתף את התובנות בקבוצת הוואטסאפ שלנו.

 

טיפים ודגשים:

 • אמנם הפרומפטר מותאם לשימוש אופטימלי במידג’רני, אבל הוא יעבוד מצויין גם בדאלי3 ובמחוללים כמו לאונרדו ועוד…

 

 • ברירת המחדל של הפרומפטר היא סטייליז (Stylize) גבוה בערך של 750. אנחנו אוהבים לתת לבוט חופש אומנותי. אם אתם רוצים יותר היצמדות לפרומפט ותמונות פחות דרמטיות עם פחות פרשנות אישית של הבוט, אתם מוזמנים לשנות את הפרמפטר הזה ולהוריד את הערך שלו למשהו באזור 150-300 (למשל: –s 150).

 

 • ברירת מחדל נוספת היא שימוש ב-Style Raw, מה שמוביל לתמונות יותר מציאותיות ו-Grounded. אם אתם רוצים תמונות דרמטיות ועוצמתיות יותר (ופחות פופמפוזיות) אתם מוזמנים למחוק פרמרטר זה.

 

 

מחולל הסיפורים של LetsAI

שוברים את הראש איזה סיפור לפני השינה לספר לילדים? בנינו עבורכם מחולל סיפורים מקסים שמייצר סיפורים עם מסר חיובי ומוסר השכל. כל מה שעליכם לעשות הוא לרשום לו משפט או מלה המתארים את הנושא הכללי של הסיפור שברצונכם שהוא יכתוב, ותוך שניות יש לכם סיפור מתוק וחיובי עם מוסר השכל. ולמה לעצור פה? בתום ג’ינרוט הסיפור, המחולל שלנו יג’נרט גם תמונת נושא לסיפור המציגה את עיקר ההתרחשות. פשוט חמוד שאין דברים כאלה!

 

לשימוש במחולל הסיפורים לחצו פה:

קבלו דוגמה לסיפור אחד שהקראתי לילדים שלי לפני השינה. את הרעיון לסיפור הם נתנו ומחולל הסיפורים יצר השתלשלות האירועים בזמן אמת ואף גי’נרט את התמונה במקום (להגדלה לחצו על התמונה).

 

מחולל הסיפורים

 

סדנת עומק על ChatGPT ודאלי3

רוצים לממש את הפוטנציאל האדיר של מודלי שפה גדולים כמו ChatGPT או Claude? רוצים לג’נרט כמו מקצוענים עם Dall-e3 ולגלות את הסודות שהופכים אותו למפלצת של ממש (יצירת דמות עקבית, דאלי כמהנדס פרומפטר, עריכת תמונות). רוצים ללמוד איך בונים GPTs משלכם? הצטרפו לסדנת העומק שלנו על דאלי3 ו-CahtGPT. לפרטים והרשמה לחצו פה (אל תשכחו להזין את קוד הקופון LetsAI שיקנה לכם הנחה מיוחדת).

 

סדנת דאלי3 + ChatGPT

 

 

 

 

רוצים להתמקצע?

בואו ללמוד איתנו בינה מלאכותית בקורס המקיף, העשיר והמבוקש בשוק. הצטרפו לאלפים הרבים שכבר עברו את הקורסים והסדנאות שלנו. פרטים והרשמה באתר.

לקבלת הנחה במחיר הקורסים – הזינו את קוד הקופון LETSAI
הישארו מעודכנים

רוצים לקבל עדכונים בלייב? רוצים מקום בו אתם יכולים להתייעץ עם מומחי AI, לשאול שאלות ולקבל תשובות? רוצים לשמוע על מבצעים והטבות לכלי ה-AI שמשנים את העולם? הצטרפו לקהילות ה-AI שלנו.

 

 

אפשר גם להרשם לניוזלטר שלנו

 

רוצים הרצאה או ייעוץ של אביתר אדרי?
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם עם המידע הרלוונטי
אולי יעניין אותך גם...
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

תפריט נגישות

letsAI - בינה מלאכותית

איך להוסיף את ה-GPTs שבניתם לחנות ה-GPTs של OpenAI